Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tudom, hogy valaki nem...

Ha tudom, hogy valaki nem rendelkezik érvényes műszaki vizsgával és úgy közlekedik az autójával, feljelenthetem vagy csak akkor büntetik, ha megállítják a rendőrök?

Figyelt kérdés
Az autó ráadásul siralmas állapotban van, csoda hogy szét nem esik. Az abroncsok kopottak és régiek, minden évszakban ugyanazzal a téli gumival jár. Veszélyes az emberiségre.

2019. okt. 21. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
tehetsz bejelentést
2019. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
31%
Senki nem.fog vele foglalkozni....maximum ha megallitjak a rendőrök
2019. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megállítják megbüntetik :)

Amúgy meg senkit nem érdekel úgy és gondolj bele...feljelented kimennek hozzá és megbüntetik mert nincs műszaki az autón és kopottak a gumik miközben az udvarba áll az autó.. az udvarba simán állhat így,azzal nincs baj,de közúton nem közlekedhet,ahhoz meg tettenérés kell és nem az,hogy pl szomszéd azt mondja

2019. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
viszont videófelvétel, tanúk, máris előveszik!
2019. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Lassan már minden napra jut egy "megfigyelem, levideózom, és majd jól feljelentem!" jellegű beírás.


Szomorú....... :/

2019. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd ha elüt egy autó, aminek nem megfelelő a kormányműve vagy a féke, az még szomorúbb!
2019. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!