Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt diesel autó vásárlása...

Használt diesel autó vásárlása után milyen kellemetlen meglepetések érhetnek?

Figyelt kérdés

2010 utáni dieseleket nézegetek mostanában, de egy kicsit félek tőle, mert ugye ha nem ismerőstől veszem az autót, illetve nem tudom lekövetni az autó hátterét, akkor bizony belenyúlhatok abba a bizonyosba.


Tudom, hoy egy benzinesnél is így van, de azért a diesel általában zsebbenyúlósabb meghibásodás esetén.


Nyilván a használattól, az üzemanyagtól, és a benne lévő km-től (is) függ, de nem tudom, hogy kb. mennyit bír egy kettőstömegű lendkerék, vagy egy porlasztócsúcs, vagy egyéb, húzós kategóriába sorolható alkatrész az újabb dieseleknél?


2019. okt. 24. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
A kinézett pár típust lehet keresni fórumokon videón totalcar népítéleten . De profi műhelybe átnézetni a tulajjal amit fizetsz , ha ebbe nem mennek bele koptatni kell és újakat keresni ....
2019. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!