Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet hinni a használ...

Mennyire lehet hinni a használtautó felvásárlóknak?

Figyelt kérdés
Van egy eladó, hibás motorral rendelkező személyautó, amitől minél előbb szabadulnánk. Mekkora összeget számíthatunk? Igaz, hogy atvágják az embert?Esetleg ha van valakinek tapasztalata megkoszonom ha negosztana velem.

2019. okt. 24. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hibás akkor örülj ha egyáltalán szóba áll veled valaki.

Miért nem csináltatod meg és úgy adod el?

2019. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kereskedő nyilván hasznot remél, tehát az a célja, hogy olcsón vásároljon.

Semmi értelme a "mekkora összeget számíthatunk" kérdésnek, te döntheted el, hogy megelégszel-e az ajánlattal, ha nem akkor nem adod el...

Ami biztos, hogy nem az eladónak kell elvinni a vevőhöz mustrára az autót, roncsot, ha te viszed oda egy kereskedőhöz, sokkal rosszabb helyzetbe kerültél

2019. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem vágnak át, de nyilván az a céljuk, hogy minél olcsóbban megkapják azt amit utána el is kell adniuk.


HA én vásárolnék fel akkor egy hibás autóra biztos csak nagyon áron alul mondanék összeget. Hiszen ha odaadják akkor relatív jól járok, amúgy meg a fene se akar vesződni vele.

2019. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na meg elég értelmetlen a "mekkora összeg" az autó típusának ismerete nélkül. Mert azért nem mindegy hogy 10+ milliós autó, esetleg egy ritka old timer vagy egy széthajtott Opel Astra.
2019. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jól meg kell válogatni, kivel üzletelsz, és ha sor kerül esetleg az eladásra, akkor minden hibáját részletesen rögzíteni az adás-vételibe, hogy ezzel bebiztosítsd magad. sajnos tényleg nem csak legendák, amik megjelentek párszor már vezess.hu-n. én is belefutottam olyan "nepperbe", amikor árultam az autómat, aki felhívott, hogy ő jön másnap reggel érte, ajánlott egy nagyjából elfogadható összeget, majd élőben már csak a töredékét mondta és minden kis apróbb és több valótlan dologba is belekötött, végül miután nemet mondtam az ajánlatára, elkezdte követelni, hogy akkor térítsem meg az útiköltségét, mert ő idejött potyára és csomó dolgot eltitkoltam...:D


egyedül a kitartóságával volt gond, így végül nem sikerült érvényesítenie a követelését, és hazakullogott.

valószínűleg kezdő lehetett ebben a lehúzásban, vagy csak nem mert jobban fenyegetni, nehogy a végén még rendőrségi ügy legyen belőle...:D


szóval sajnos nem csak az úgymond nehézfiúk léteznek, hanem próbálkoznak ilyen felkészületlenebbek is "autófelvásárlással".

2019. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Igazatok van az összeg kérdés nem volt túl reális. Igazából csak szabadulnánk már az autótól de "semmiért" nem szeretnénk eladni. Mert sokat ra költöttünk, de mindig valami hiba elojott.


Köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!