Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Balra kamyarodáskor úgy érzem...

Balra kamyarodáskor úgy érzem mintha fel akarna borulni az autó. Milyen hibára utal?

Figyelt kérdés
Valamint 1-esnél és 2-esnél ha túlpörgetem akkor a kormány elmozdul. Autószerelőhöz a jövő héten viszem.
2019. okt. 26. 21:03
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Túl vadul vezetel...
2019. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fúú basszus, ha elmozdul a kormány ????

Szerintem ne járj vele, ott valami nagyon veszélyesen fel van lazulva.

Alá nézni nem tudsz aknán vagy valahogy?

Még ha egy jó vastag palló deszkára is állsz és meg rángatná valaki a kormányt egy ember pedig megnézi közben.

Kerékanyák esetleg ???

2019. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy èrti, nem tartja a sávot...

Guminyomás,stabilizátorpálca,lengőkarszilent,de minimum egy futóműállítás...

2019. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
"ha túlpörgetem akkor a kormány elmozdul" Ezalatt azt érted hogy ha padlógázon gyorsulsz alacsony fokozatban akkor eltekeredik a kormány a kezedben? Ha igen, akkor ez egy elsőkerekes autónál teljesen normális dolog. Mindegyik erősebb motorral szerelt többé-kevésbé produkálja ezt a jelenséget.
2019. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Úgy érti , meg azt érted" felejtsétek már el.

Inkább ő mondja már meg hogy mit ért meg hogy érti, ne ti adjátok a kérdést a szájába.

2019. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj, mert némelyik kérdezőtől még egy gondolatolvasó is felárat kérne...
2019. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!