Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb, megbízhatóbb...

Melyik a jobb, megbízhatóbb motor? Yamaha jog vagy Honda dio?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Mindkettő volt birtokomban, egyik sem romlott el soha.

Személyesen nekem a Honda jobban tetszik.

2019. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Valaki régóta pörög ezen a dió témán... De az nem tiszta, hogy valójában (nem a sok kamus hirdető szerint) hány éves motorok ről van szó...
2019. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dio-m van és nagyon szeretem. Pöccre indul mindig, még gyári rajta minden, nagyon komoly :D de még szerelni se kell, csak olaj, benzin, gyertya és megy. Jog-ról nincs tapasztalatom, illetve van egy újabb injektoros négyütemű jogom, azt is nagyon szeretem, de gondolom itt a régebbi kétüteműekről van szó. A jog jobban tuningolható, a diohoz kevesebb a tuning alkatrész, de vannak hozzá komoly cuccok azért. Úgy tudom a Dio-nak erősebb a váza, cserébe a zsíros első teleszkópok szeretik felmondani a szolgálatot, kikopik a becsószószár és lötyög, kotyog. Enyém is ilyen már sajnos. Vettem hozzá egy komplett tárcsafékes első futóművet egy újabb Dio-ról, át fogom alakítani most télen, azon is szintén rosszak a villák, de ahhoz veszek újakat már, nem a dobfékeshez.
2019. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Jogot vennék. A fekvő, léghűtéses Minarelli legendás.


Minden más megegyezik, pont ugyan olyan problémás lesz.


Kérdés: Fekszik-e neked a 10es kerék.

2019. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!