Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,5 millió maximum árért...

1,5 millió maximum árért milyen benzines autót javasoltok?

Figyelt kérdés
Olyan kocsit keresek, ami legalább 2006-os, benzines, nem nagyobb 2.0-nál, nem szeretném ha 8 liternél többet fogyasztana. 5 ajtós szedán vagy hatchback, vagy nagyobb, ne legyen kicsi, tehát ilyen CLIO, vagy honda JAZZnél nagyobb karosszéria. Legyen megbizható, nagyjából kényelmes. Amit szeretnék ,,extra'' gyanánt, az elektromos ablakok legalább elöl, klima(bármilyen), és esetleg ülésfűtés, ha belefér. Tudom hogy tág kérdés, de több válasz is jó, esetleg indoklással is.

2019. okt. 27. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó állapotú focust néznék ennyiért, vagy akár corollat, esetleg civic
2019. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az első hozzászólót. Főnökömnek Toyota Corolla van asszem 2005 körüli évjárat. Mondja, hogy kopó alkatrészeken kívül nem kellett még semmit cserélni vagy javítani. Kötelező szerviket megkapja akkor nagyon jó.

Ismerős Ford Focus benzinest hajt, ő sokallja a fogyasztását városban de ha jól rémlik valami 90-110 lóerő körüli gépe van de megbízható az is.

2019. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
mazda3 1.6( én is ilyet hajtok, maximalisan elgedett vagyok vele), vagy toyota corolla.
2019. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Golf V
2019. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmm... Amint látom, főleg japán autókat javasoltok, nem csodálkozok, azt hallottam én is, hogy nagyon megbizhatóak motorilag :) csak sajnos pont ezért drágák, és inkább a 2006 körülieket kapnám meg ennyi pénzért, ami nem baj önmagában, de talán lenne valami újabb is... :) mazdákról csak annyit hallottam, hogy ezek a korúak nagyon rohadnak...
2019. okt. 27. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
igen a mazda rohad, ezért kell venni olyat amin nincs semmi. én pont olyat fogtam ki a nyaron ami le van alvázvédőzve.
2019. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És esetleg ilyen hogy fiat Bravo, vagy Croma?
2019. okt. 28. 10:15
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is a focus lehet az egyik legjobb választás ilyen árkategóriában. A corolla is megfontolandó, sőt, a kia cee'd-ek között is körülnéznék. Én egy 1.6-os, 2003-as mazda3-at hajtok 3 éve: nagyszerű a futómű, a váltó, kellően fürge, kényelmes és nem utolsó sorban szerintem a legszebb a 2000-es évek közepén gyártott alsó-középkategóriás kocsik között - DE sajnos nekem is a rozsdásodás miatt kell lecserélnem a közeljövőben...
2019. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5ös BMW
2021. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!