Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
theCilOo98 nevű felhasználó kérdése:

Van egy Opel G astrám,2002,1,7D Isuzu motor,50el mentem városban, hirtelen csúnya és hangos zaj kezdett el hallatszódni, ahogy ültem a kocsiban a motor jobb oldalárótól, S világít az olajnyomás visszajelző, mi lehet a baj?

Megtaláltam, nem tudom menjek e tovább vagy haza kell vitetni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: olaj, olajnyomas, lámpa, autó, személygépjármű, személyautó, Opel, Astra, Caravan, diesel

okt. 29. 12:24  Privát üzenet  

A válaszok

Ha nincs a kocsi alatt olajfolt, a blokkban jó az olajszint, akkor hazagurulhatsz vele.

hogy mi lehet a baj? ahhoz látni kellene a blokkot.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 29. 12:45 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Kikönyökölt ez egyik dugattyú

A válaszíró 21%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 29. 13:30 Privát üzenet

Azóta már gondolom alá néztél, meg a motorháztetőt is felnyitottad.

Mi lett vele?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 29. 17:05 Privát üzenet
Lupi00 nevű felhasználó válasza:

Ha piros lámpa világít nem szabad tovább menni. Lehúzták aki mondta, hogy kikönyökölt pedig... Bohócok.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 30. 19:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alacsony Olajnyomás visszajelző felvillant, lehet baj?
Kicseréltem az olajgombát a kettes golfomon, de azóta jelez az olajnyomás visszajelző. Lehet, hogy párban kellett volna cserélni?
Miért világít az olajnyomás visszajelző menet közben?
Nincs visszajelző lámpa?!
Miért világít egyszerre a stop, az olajnyomás, és a töltés lámpa?
BMW 320d 136Le 1999 (es) évjáratú autóról van szó. Hidegindításnál pár másodperces késedelemmel jár az olajnyomás kialakulása, világít a visszajelző (nincs olajnyomás) ?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!