Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fordot vagy Audit vegyek...

Fordot vagy Audit vegyek szalonból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Néztem a Ford oldalán új Mondeot, de az a problémám, hogy nem nagyon találtam semmilyen választható felszereltségi opciót az oldalon, mint az Audinál. Csak tök alap dolgokat lehet a konfigurátorban kiválasztani, valamint bizonyos előre készített modelleket (Titanium, Vignale stb) amik ugye bizonyos felszereltsége két tartalmaznak. Itt valóban nem állíthatom én össze a saját kocsimat ennyi pénzért??? Lényegében akkor itt nem is lehet full extrás kocsit venni, mert az egyikben ez van a másikban az... fura, és mindez 11 millióért.

Az Audi oldalán pedig temérdek opció van, össze is hoztam a végén egy 20 milliós A6-ot, de nem feltétlen fizetném meg az Audi felárat, ha a Fordnál is bele tudnám pakolni ugyan azokat. Kinőttem már a márka b*zi hülyegyerek korszakból.



2019. okt. 30. 07:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha van ennyid autóra, nekem nem lenne kérdés, hogy egy jól felszerelt A6-ost vennék egy Forddal szemben.

Most nézem a Ford konfigurátorát. Tényleg elég érdekes, hogy csak felszereltségi szintet enged választani és semmi mást. Ha bemész egy szalonba, szerintem biztos van rá mód, hogy egyéb extrákat még rendelj hozzá.

2019. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És igen, ez lesz még az első új kocsim, azért nem tudom hogy is megy ez az összeállítás, de szerintem csak szimplán nincs ilyen a Fordnál. Vagy csak nincs feltöltve az oldalukra az a sok opció? Mert akkor mindegy marad az Audi, ha a Ford ennyit sem képes megtenni az ügyfeleiért, akkor azért se megyek be személyesen márkakereskedésbe hozzájuk ha itt esetleg normálisan személyre lehetne szabni. Ma már online intézünk mindent, úgyhogy ha egy darab almát házhoz tudok rendelni neten a Tescotol, akkor joggal várom el, hogy egy kocsit is pár kattintással intézhessek ennyi pénzért.
2019. okt. 30. 08:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál, megtaláltam! Bár nekem is beletelt pár percbe, nem volt egyértelmű, hogy lehet további opciókat hozzáadni. Amikor kiválasztod a felszereltségi szintet, jobb oldalt vannak a további lehetőségek. Hajtás, szín, kárpit, extrák...
2019. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos vagyok benne hogy a szalonban lehet máshogy is össze állítani.

HA téged ez érdekel szerintem menj be és érdeklődd meg.

2019. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Na ezt mindjárt megnézem, úgy látszik elkerülte a figyelmem, de vajon miért kell így elsütni egy olyan opciót, amin ők, száz ezreket keresnek.. köszönöm
2019. okt. 30. 08:12
 6/18 A kérdező kommentje:
*eldugni
2019. okt. 30. 08:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az autó megrendelése nem fog menni teljesen on-line. Érdemes mindenképp bemenni átbeszélni az összeállított listát. Esetleg a kiállított autókon meg is tudod nézni élőben mi hogy néz ki. Én tavaly vettem új autót. Konfigurátor alapján ragaszkodtam a bőr kárpithoz. Már csak azért is, mert amit felszereltségben összeállítottam, ahhoz nevetséges felára lett volna a bőrnek. Viszont élőben megrendelés előtt ki tudtam próbálni, beleültem és nagyon nem tetszett, kényelmetlennek találtam. Úgyhogy maradtunk a félbőr megoldásnál. Örülök, hogy erre volt mód, különben évekig bosszankodnék. A színeket, kárpitokat is szerintem jobb élőben látni. Valamint a konfigurátoros árakat ne vedd készpénznek! Személyes beszélgetés után általában adnak egyedi, személyre szabott árat. Pl nekem az értékesítő hívta fel a figyelmemet arra, hogy ha pl 4-féle extrát egyszerre rendelek meg csomagban, akkor olcsóbb összességében, mintha csak ebből külön-külön kérek csak 3-félét. Tehát mindenképp érdemes bemenni, személyesen is érdeklődni.
2019. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, bal oldalon vannak az opciók, az előbb rosszul írtam!
2019. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#1 Értem az álláspontod, de mint az előbb kiderült mégis lehet extrákat hozzá adni csak eldugták, szóval nemsokára megnézem mik vannak és összehasonlítom az Audival, de attól hogy lenne rá 20 millióm is és nem hitelből, attól még át kell gondolni, megéri e, mennyi lesz a fenntartása, mennyiért tudom eladni, stb. Megvenni a legegyszerűbb. És mondjuk csak azért voksolni az Audi mellett, mert egyes embereknek ez jelenti a helyedet a világban, mert ettől nagyobb a presztízsed az engem nem érdekel. Aki ez alapján határoz meg, hogy milyen ember vagyok, az inkább ne legyen a barátom.
2019. okt. 30. 08:19
 10/18 A kérdező kommentje:
#7 Na most sok újat hallottam tőled, hasznos volt köszönöm.
2019. okt. 30. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!