Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ügyvédhez milyen autó...

Egy ügyvédhez milyen autó illik, ami bizalmat sugároz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdő ügyvéd vagyok, emellett van egy ugyancsak kezdő ingatlanközvetítő cégem. Ezen a két lábon állok. Milyen autó illene szerintetek ezen foglalkozásokhoz, ami bizalmat sugároz, és nem pedig azt, hogy egy lehúzós valaki lennék, ugyanakkor van akkora értéke is, ami utal arra, hogy jó vagyok a szakmámban? 190 cm magas vagyok, szóval a kicsit magasabb autókat részesíteném előnyben.



2019. nov. 1. 09:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Az autó teljesen mindegy! Akár tömegközlekedéssel is járhatsz, ha a szakmádhoz értesz!
2019. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát azért... múltkor a bátyám koromfekete X6-osával mentem ki egy ingatlanhoz... Elég érdekesen néztek... Beletelt vagy egy órámba mire elnyertem a bizalmat. Máskor 5 perc alatt megvan :D
2019. nov. 1. 09:46
 3/20 anonim válasza:
23%

Teljesen mindegy mien autóval jársz, ha értesz a szakmád-hoz.


Egyébként ha a meg jelenéseden szeretnél változtatni, és neked az a fontos mien autóval jársz, akkor vegyél egy X6 BMW-t. Vagy egy Porsche-t.

2019. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
A városunkban van egy igen sikeres ügyvéd, aki tízen X éve egy Trabanttal jár. Nem az autó a lényeg.
2019. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
És milyen ügyvéd? Nem mindegy.
2019. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Jaguár. Volvó. Veterán. Német prémium KOMBI!,
2019. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

"Beletelt vagy egy órámba mire elnyertem a bizalmat. Máskor 5 perc alatt megvan"

Nem az autó volt a hibás, hanem vagy az ügyfél volt nagyon primitív, vagy mégis benned, a fellépésedben van hiba.


Megoldás, menjd taxival, akkor egyböl lejön nekik, hogy pénztúltengésed van!

2019. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen gondolkodással, hogy autó kell a bizalomhoz, inkább ne akarj sikeres ügyvßed lenni!
2019. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Ezek a válaszok...


Meg kell(ene) érteni, hogy a külső, és az általa sugárzott kép ALAP!


Óra, ruha, kocsi, titkárnő, iroda,... mind árulkodó.


És nem kell az olyan duma, hogy:


"Én üvéd wok, oszt' strandpacskerba is milliárdoss szerződéseket kötök!"


"Rövidnadrág + sportcipő kombóban mentem interjúra, és vettek fel a NASA IT részlegéhez."


"Farmer + póló. Én az egyéniségemmel és a tudaásommal adom el magam. Az Apple regionális - stratégiai - igazgató - ISTEN- királya vagyok!!!"


"32.000 alkalmazottam van, osz mégis a turiból öltözök!"

2019. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
A régebbi Volvo S60-S80 jó volt erre, ma talán Sko9da Superb világosabb színben.
2019. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!