Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 (2001) ismeretl...

Alfa Romeo 147 (2001) ismeretlen hiba, szerelő sem tálalja a problémát. Valaki hasonló eset vagy tipp?

Figyelt kérdés

Sajnos több szerelőnél is jártam de senki nem tudja mi lehet a baj.

1 hónappal ezelőtt külső küszöb kasznizás történt a bajok utána kezdődtek, nem tudom, hogy van-e összefüggés.

Kezdetben a kocsi nem akart beindulni, a motort az akksi forgatta de semmi több, majd kisebb pihenés után beindult. Ezután ez egyre gyakoribb lett majd menet közben is leállt egyre többször. Amikor leállt ugyanúgy nem indult be egy ideig csak rövid pihenés után.

Amikor nem indul villog a check engine lámpa (hibakód viszont nincs), és az indításgátló code lámpa is, illetve az akksi melletti biztosíték dobozban az egyik relé kattog, viszont az akksi forgatja a motort rendesen csak nem indul be.

A segítséget köszönöm.



2019. nov. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Villamosságishoz kellene vinni.

Nem tudom merre laksz, tudok jót.

2019. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megégették a vezetéket a kasztnizáskor. Most lehet néha zárlat van.
2019. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel hegesztettek?

CO-val gondolom.


Mondjuk az olasz verdáknál enélkül is megpusztulnak a motorvezérlők, sajnos.

2019. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
Nem írtad, hogy a lakatos mivel hegesztett, de nem is nagyon fontos. Lényeg, hogy a kábelköteg nem szereti a meleget, az elektronika pedig a villamos impulzusokat. :D
2019. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!