Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek/véleményük/...

Mi a véleményetek/véleményük/ a holdkomp nevű internetes oldalról, ismeri valaki, főleg a k. a xar autók rovatokat?

Figyelt kérdés
Én pár hónapja fedeztem fel, és feltűnt a szerkesztők alpári, bunkó hangneme, az írásokban. Van ez a k..a xar meg nagyon xar autók rovataik, amelyben feltűnt, hogy mennit szapulják a Tesla-t emg a Nissan Leaf-et. De külön fejezet van a Bmw-ről és pl a legújabbak közül, a Dacia Sandero Stepway-ről is. A kérdésem másik fele arra vonatkozik, hogy valóban vannak ún. kotvány, xar márkák, amelyek közül egyik modellt sem érdemes megvenni? Gondolok itt pl. P-R-C, Fiat, Lancia, Dacia, Lada (e kettőből az újabbak), Rover, stb. Vagy ezekkel az ostoba (??) sztereotípiákkal már 10 évvel ezelőtt is le kellett volna már "számolni"? Köszönettel minden észrevételt, véleményt, infót!

2019. nov. 3. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oldalt, és a kérdésed után valószínűleg nem is fogom megismerni.
2019. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla.
2019. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden autónak van hibája, a kérdés mekkora.

Toyota, Kia, Lexus az élvonalban vannak. Minden évben ők nyernek.

2019. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a Hyundai is igen megbízható autókat gyárt? S a Mazda, Honda is az élvonalban vannak ebben a tekintetben. No meg persze a Suzuki is. Daihatsu kat is nézegettem, megbízható kis gépek azok is.
2019. nov. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!