Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlenül nulláztam az autó...

Kingdefender kérdése:

Véletlenül nulláztam az autó szerviz menüpontjában a következő olajcserét. Ilyen esetben is garanciával cserélik?

Figyelt kérdés

4 év szervíz járt az autómhoz olajcsere szűrők vezérlés.

Most az autó azt írja ki 15000 km után kell cserélni ami nem igaz. Pontosan előtte 6600kmen állt. Ha 6600 után beviszem szervizbe megnézik mit ír ki az autó? Ilyenkor is kicserélik időbe?



2019. nov. 4. 02:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a szervíz úgy szól hogy minden 15000 km után cserélik ki az olajat.
2019. nov. 4. 02:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom csak rögzítették hogy utoljára milyen km óra állásnál volt a csere, innentől fogva, meg elég a km órát nézni.
2019. nov. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az csak tájékoztató jellegű , de véletlen nem lehet törölni. Ahhoz hosszabban kell nyomni.
2019. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, megnézik mit ír ki a km óra állásnál, és az alapján intézik
2019. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz baj mert megvan a vezetett szervizkönyve és abba benne van mikor volt utoljára cserélve.
2019. nov. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!