Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most olvastam a népítéleten....

Most olvastam a népítéleten. -szóljatok hozzá az emberhez! -szerintetek?

Figyelt kérdés

Swift 1.2 GL Miért vesznek bmw-t? Szöveges ítélet

Tényleg nem értem, miért vesznek a 'h@lye" magyarok más országokban már levetett füstokádó egykor "prémium", de mára már inkább lesajnált autókat.

Miért?

Többnek látszanak attól, mint amik? Szerintem azt teszik csupán nyílvánvalóvá, hogy "nem jött be nekik az élet,de azért azt mutatják, mintha bejött volna".

Világos mindenkinek, mit a nap:

1: nem jött be az élet

2: nem vagyok őszinte, mert azt mutatom, mintha bejött volna.

Gratulálok!

Szóval, ha van 3.5 M Ft-od, és nem akarsz h@lyének látszani, aki újkorában 20 M-s, de mára már levetett, lesajnált luxusautót vesz meg szintén 3.5 M Ft-ért, akkor VEGYÉL új Suzuki swift-et.

Az enyém 3.31 M Ft-t volt, metálfénnyel mindennel, ami kell.

1. Jól megy, az autók 95%-át állva hagyom

2. Ha kell, beleférünk 5-en, egy hétre vidékre, de 4 felnőttnek tökéletesen kényelmes.

3. A fogyasztása 4,3 l.És nem füstöl.

4. Sportos, kiváló ülései vannak, a kormány pedig lapított, a futómű pedig szuper.

4. Vehettem volna új rolls royce-t is, de inkább eltettem a 2 közötti 95M Ft-ot, és köszönöm, jól vagyok. Nagyon is.


Szóval kedves magamutogató magyar lelakott BMW-sek, több szerénységet, több józanságot, és bölcsebb választást! Hajrá swift!

Hibalista

- semmi



#Suzuki #népítélet #új Swift 1.2 GL
2019. nov. 4. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"Az autók 95%-át állva hagyom."


Aha... Nyilván a legtöbben egy Swift-tel szeretnének gyorsulgatni...

2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Téged ez miért idegesít? Ugyanolyan joga van hülyének lenni mint bárkinek. És az, hogy ki a hülye csak nézőpont kérdése. :D

Hagyjuk már ezt a Suzuki ws BMW dolgot....

2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha van neki tényleg 95 millió forintja és szuzukit vett akkor beteg!


Ha meg kamuzik akkor nincs miről beszélni...

2019. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Vezettél már 10éves automata Bmwt? Egyszer próbáld ki. A 95 százalék helyes, csak annyi veri az 1,2 literes porszívómotort. Nem ez amelyik termeli az üzemanyagot? Azért beszélsz butaságot mert nincs viszonyítási alapod. A füstről meg akkor beszélgessünk mikor amerika aláírja a kiotói egyezményt.
2019. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a jó kocsi ami neki van.
2019. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek Rolls-Royce-ra telik, az nem Swiftet fog venni, nem azzal fog menőzni hogy kiket hagy állva, nem a fogyasztáson fog agyalni és nem fórumokon fogja szidni a BMW-seket.
2019. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Amig rönótáliák futkároznak "PETYA" rendszámmal,addig ne végezzünk összehasonlítást.

Mert televan az ország petyákkal.

15 éves V8 om van,de ha suzukiznom kéne akkor felszállnék a buszra.

Emberünk csőrét valami más világfájdalom böki,a jó isten sem tudja miért alakult ki a bmw fóbia.

2019. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Szóval az illetőnek kell egy kis önigazolás, hogy miért egy Swiftre vert el 3 misit. Hát oké. :)

Egyébként rühellem a BMW-ket, de ha egyszer mégis vennék egyet, azt nem azért tenném, mert prémium autó kell, hanem a hátsókerék-hajtás miatt. Arra meg, hogy esetleg az árokban kössek ki vele, bőven jó egy már mások által levetett autó. :D

2019. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

..végül is nem az autó itt a lényeg.. nem is a típus..

Hanem hogy miért nem veszi tudomásul valaki, hogy nem vagyunk egyformák és nem gondolkozunk ugyanúgy (hálsten)

Most suzukim van ..nem ez hanem egy másik..de nem ez a lényeg..

22 évesen (25 éve) egy 15 éves öreg Audim volt és azt hittem én vagyok a király..boldog voltam és örültem mint majom a farkának..

…-hogy miért furcsállja valaki azt, hogy nem úgy és nem azt csinálja, mint ö..??

Átküldeném Kim Dzsongun -hoz egy évre, ahol három féle frizura létezik…-és max. két típusú autó közül választhat (ha választhat egyáltalán..)…ott okoskodjon..

2019. nov. 4. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Egészségedre!

Legközelebb ezeket azzal közöld, akivel problémád van! Gratulálok a Suzukihoz!

2019. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!