Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédőre kéne párásodás...

Szélvédőre kéne párásodás ellen megoldás, hiaba a fűtés nyitott ablak, nem tudok közlekedni. Olyan megoldás kéne amitol alapból nem is fog párásodni szóval egyből indulhatok? Csak tapasztaltak írjanak

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni a beázást vagy a fűtőradiátor csöpögését.
2019. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a klímát!
2019. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem folyik be a folyadék akkor a külső keringetésre kell állitani a fűtést és nem szabad párásnak lenni.

SOkan irják a légkondit , de amelyikban nincs annak se szabad párásodni.

2019. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosd meg rendesen (természetesen belülről). Sokkal nehezebben tapad meg rajta a pára ha zsírtalanítva van.
2019. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az ablakra szoktam irányítani a levegőt és az többnyire segít. Ha meeg az sem elég akkor menet közben gyorsan áthúzom rajta a szivacsot hogy kilássak ameddig megint be nem párásodik. Tudom ez nem a legjobb megoldás de ha más nincs ez is megteszi
2019. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem is írták,hogy ha nincs semmi hűtőfolyadék szivárgás az utastérben,akkor a leheletből kicsapódó zsíros,nikotinos vagy csak belülről kicsit koszos szélvédőn ilyen időben kicsapódik a leg kisebb pára is.Én ez miatt havonta egyszer ablaktisztítóval letakarítom a szélvédőt belülről és semmi gondom még szakadó esőben sem,mert rögtön letudja fújni a párát,pedig dohányzom.A munkatársam autójával viszont nem lehet ilyenkor közlekedni,mert hanyag,töketlen és nem is dohányzik és a kezével törli le a ködöt amit épeszű ember nem csinál.Sokszor meg kell állnia menet közben is.Mikor tanácsot adtam neki,még ugatott is,hogy ne mondjam meg neki.
2019. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éve használom a klímát induláskor,ami lefújja a párát. akár + húsz fok van, akár -10...gyors, hatásos. Ha mínusz van, akkor ha már bemelegedett a víz, átállítom fűtésre, a klímát kikapcsolom.
2019. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!