Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlása 200 ezer...

Első autó vásárlása 200 ezer körül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tulajdonképpen a kérdésen az volna, hogy első autót szeretnék venni. Az álom autóm a Peugeot 407. Nem mai autó tény, sőt lehet csak kínzás 200, esetleg 300 ezer körül megvenni egy ilyen autót. Weboldalak alapján 200-300 ezer km van egy-egy autóba. Tulajdonképpen ez nagyon sok, nem tudom mennyire lehet széthajtva ennyi km-el. Maga a konkrét kérdésem arra irányulna, hogy megérni magát a típust megvenni ennyi km-el ennyi pénzért, vagy inkább vessem el azt az ötletet? Nagyon szépen köszönöm a válaszolat!

2019. nov. 8. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Egy 407-es 200-ért? Remélem vicc volt. Persze, kapsz egy olyat amire 4x200-at kell költeni.

Én a helyedben nem vennék ilyet ennyiért.

Még Suzukit sem kapsz 200-ért normálisat.

2019. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi pénzért 20 év körüli fapados kisautó lesz az ami vállalható.

Suzuki Swift, B Corsa, Peugeot 106, Ford Fiesta, meg ilyesmik.

2019. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam, 406-ot szerettem volna írni. :)

Tehát akkor szerintetek felejtős, mert ilyen árú 406-osak bontószökevények?

2019. nov. 8. 19:06
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen aron minden bontoszokeveny. Egy uj, olcso kisauto aranak 10%-arol beszelunk, ennyiert annak is orulj, ha egyaltalan haza tudsz vele menni. Komolyan, ha ennyi penzed van autora, inkabb biciklit vegyel vagy berletet egesz evre.


Az elso szerviz padlora kuld, egy tankolast nem fogsz tudni kifizetni a 2. honapban. Nem sajnalom en toled, de tevedes azt hinni, hogy te megengedhetsz magadnak egy autot.

2019. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
200-300E km sok egy autóba? Gondolom ugyan ennyi forintért egy olyan kocsit akarsz, amibe van 50E km és 10 évig elmegy hiba nélkül igaz?
2019. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

407-esből csak szó szerint roncsot kapsz 200 ezerért.


406-osból is ez a kínálat legalja.

Most megnéztem, hahun 7 db van ennyiért, ebből 1 motorhibás, 2 külföldi papíros (tehát a regisztrációs adóval együtt már jóval magasabb az ára), 2 lejárt műszakis.

A maradék kettő elvileg használható, de ezek tele vannak parkolási sérüléssel és rozsdával, illetve sok km is van bennük (350k km), tehát valószínűleg már csipegetik az olajat, közeleg a motorfelújítás.

2019. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért akarok sz.rért-h.gyért autót venni, mert első autó lenne, tehát, ha esetleg egy kapun tolatnék be és meghúznám a kapuajtóval, vagy bármi ilyen, akkor ne sajnáljam annyira. A pénz most annyira nem számít, mert ígyis-úgyis a későbbiekben egy jobb állapotút venni, mert tulajdonképpen még vezetni se tudok, mert friss jogsis vagyok.
2019. nov. 8. 19:24
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem ertetted meg: nincs tenylegesen mukodo auto 200-ert. Olyan van, ami messzirol autonak latszik, de nincs feneklemeze, a motorja egy rom es leginkabb cserelni kene (nem javitani, cserelni!), amin gumi is csak azert van hogy a telep kapujan onerobol ki tudjon gurulni.


Ha egybol ugy indulsz neki, hogy olyat akarsz amit nem sajnalsz lezuzni meg 'ugyis nekimegyek valaminek', akkor inkabb vegyel plusz orakat, de ne ugy ulj be a volan moge, hogy meg sajat magad szerint se tudsz vezetni.

2019. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Épkézláb 405-öt se vennék ennyiért.

Ha ennyire nincs pénzed, akkor Corsa B és társai. De igazából még azok se. Legalább duplájában kellene gondolkozni, sőt még többen, ha értelmes autót akarsz

2019. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiért csak egy robogót kapsz.
2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!