Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs még a nevemen az...

Ha nincs még a nevemen az autó kivonhatom a forgalomból?

Figyelt kérdés

Sajnos vásároltam egy autót magánszemélytől és nem vittem el megnézettetni, de a valódiság vizsga meg volt. Miközben hoztam haza, éreztem, hogy a fék nem jól fog így elvittem szerelőhöz. Ott kiderüld, hogy életveszélyes az autó, el van rohadva az alsó ív és még rengeteg más baja van. Többet kéne költeni rá mint az autó vételi ára (280000Ft). Az autó nem mai darab, nem érdekel a pénz sem, csak nem akarok rá többet költeni (átírás, illetékek) csak meg akarok tőle szabadulni. Hogyan tehetem ezt meg, ha nem írtam át?

Tudom, nagyot hibáztam, kérlek ne olyanokat válaszoljatok, hogy felelőtlen voltam, mert tudom és rettentően nyomaszt a dolog. Köszönöm a válaszokat!


2019. nov. 9. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az tudja kivonatni az autót akinek a nevén van. Más autóját biztos nem tudod , meg semmit nem tudsz vele csinálni. A nevedre kell iratni és aztán azt csinálsz amit akarsz vele.
2019. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az előző tulaj ki tudja vonatni? Ha bejelentette a jármű eladását akkor is?
2019. nov. 9. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Also iv? A sarvedo ivek? Ettol meg nem eletveszelyes az auto, vagy a bekotesi pontok is rohadnak? A fekek meg kopo alkatresz, ki lehet cserelni. Ebbol meg nem derult ki miert nem erdemes rakolteni. Mindenkepp nevedre kellene venni, azutan az eladas is tisztabb lesz. Bonyodalmakkal nehezebb lesz eladni hogy nincs is a neveden.
2019. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy kivonatni nem tudod. Az a világ már rég megszűnt, hogy kivonatod végleg, aztán elrohasztod a hátsó kertben. Annyit tudsz tenni, hogy meghirdeted így, ahogy van. Valami rézbőrű elviszi és az ő gondja onnantól.

Vagy begurulsz vele a legközelebbi bontóba hátha átveszik így is és elintézik a kivonást.

2019. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az eladó bejelenti, te meg nem, akkor hivatalból kivonják


(Jártam így, én voltam az eladó, megkaptam a kivonásról a határozatot)

2019. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!