Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Krosszmotor levegő szűrője be ázik?

Szivacsos levegőszűrő nincs fedett helyen szóval könnyen éri az idő bármelyik formája, viszont ha be fújtam levegőszűrő sprével akkor is be ázhat pl szitáló vagy jobban csepergő esőben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: krossz, cross, motor, Pit Bike, levegőszűrő, légszűrő

nov. 9. 09:56  Privát üzenet  

A válasz

Krossz motoron az ülés alatt van a légszűrő, oldalidomokkal is le van burkolva. Nincs kirakva a napra, hogy száradjon. Eső nem éri, max ha sárba mész és felcsapódik a víz, mert alulról vannak neki lyukak hogy tudjon szívni innen onnan.

Offroados légszűrő spray helyett inkább a dobozost ajánlanám, sokkal tovabb tart, és az egész szűrőt betudod vele áztatni. Taszítja a vizet eléggé, viszont ha beleborítod egx tócsába a motort akkor be tud ázni, nem vízálló, csak taszítja egy kicsit a vizet. Ezért is szinte lehetetlen lemosni a kezedről vízzel. Benzinnel meg féktisztítóval szoktam lemosni a kezemről a nagyját, az oldja leginkább ha nincs légszűrőmosó folyadékod.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 9. 11:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy rendeltem a bárdi autotol levegő csövet és talaltam sokkal olcsóbban csővet viszont már befizettem 20 ezer forintot elölegbe ilyenkor visszatudom meg mondani a rendelest es...
Hyundai Tucson 2. 0 CRDI (2007) autómón gyenge a fűtés és csak a vezető oldali kivezetőkön jön a meleg (langyos) levegő. Vajon mi okozhatja ezeket a hibákat?
Autós levegőszűrőkön mennyire könnyen halad át a levegő?
Volkswagen borám van és párásodik az utastér. Digitklimás. Szeretnék megoldást találni rá? Olyan mintha a belső levegő keringetés be lenne kapcsolva.
Ezek a tünetek fals levegőre, illetve szimering hibára utalnak?
Van egy Alfa Rómeo147-esem. Folyamatosan meleget fúj, nem találom a fűtéscsapot! A klíma csove hideg, de nem fújja be az utastérbe! Hol találom a fűtéscsapot? Mi lehet a probléma?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!