Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyik szalonban...

Budapesten melyik szalonban lehet Ford Mustangot megtekinteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2019. nov. 9. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Fordéknál nagyobb esélyed van, mint mondjuk egy Suzuki szalonban.
2019. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, utólag belegondoltam, hogy kihagytam a Ford szót a szalon elől, és kb. borítékoltam, hogy jönni fognak a hasonló captain obvious válaszolók, mint te is, kedves első.


Most hogy kiéltük ezt a kihagyhatatlanul humoros szeletét a kérdésnek, akkor várom a Ford szalonokat, ahol Mustang van, Budapesten, köszönöm szépen.

2019. nov. 9. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Budapesten hol azt passzolom, de ha megnézed a használtauto.hu kínálatát akkor a debreceni Ford Vagépnép, Veszprémben az Autonexusnál és Szentendrén a Hoványnál vannak 0km-es új darabok.


Azért ezek nem annyira kelendőek otthon, hogy minden második kereskedésben legyen belőlük.

2019. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szentendrei Hovány még jó tud lenni, köszi, ment a zöld.
2019. nov. 9. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ford Petrányi, Budaörsi út.
2019. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mustangot csak a Ford Store-ok árulnak. (újat)


A szentendrei Hovány egy FS, az M3 kivezetőn a Solymár is az, a budaörsi úton a Petrányi is.

2019. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
XXII. kerületben a Savoya park melletti szalonban is van, most nem tudom fejből mi a neve a szalonnak
2019. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót!
2019. nov. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!