Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szeretnek vizsgazni C...

Szepkekszemufiu kérdése:

Le szeretnek vizsgazni C kategoriara, de B kategorias jogsival is alig vezettem 200 kmert 4 ev alatt. Meg lehet tanulni igy vezetni nagy kocsit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 19:25
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Meg
2019. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanulni... kérdés, mennyi gyakorlás kell a sikeres forgalmi vizsgához.

Amikor még az MHSZ égisze alatt volt lehetőség jogosítványt szerezni, tizenéves fiatalok egyszerre csinálták a B, és a C kategóriát.

Igaz, akkoriban nagyon kevés gépjármű volt az utakon, mostanság a zsúfolt utakon nehezebb közlekedni, de nem lehetetlen küldetés.

2019. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosabban nem megtanulni lehet a vezetést, csak jogosítványt szerezni... a Honvédség akkoriban a jogosítvány szerzés után néhány héten, hónapon belül kiküldte a behívót, mire az illető leszerelt, volt gyakorlata is.
2019. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet, de szívás lesz. C kategóriás oktatásnál már kb. elvárják, hogy tudjál vezetni. Sokszor le sem vezetik a kötelező órákat. Szerintem először mindenképpen szerezz rutint B kategóriával.
2019. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináld, én is így csináltam meg, nem 200-at, többet, de én egy igazi balfék vagyok, most E-t csinálom nagy szenvedéssel, meg kezdem a buszt utána, úgy vagyok vele, forgalmat láttam már, kuplungot is tudom kezelni, nagyobb az autó és máshogy fékezel vele ( C forgalmin szinte csak bubuztam féket csak fékpróbán kellett megnyomni SZINTE. ).
2019. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!