Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó kereskedő hány százalékka...

Autó kereskedő hány százalékkal fizet kevesebbet az autóért mint amit valójában ér?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a kocsimat és venni egy másikat.Már régóta hirdetem ,de nem nagyon érdeklődnek a vevők,így arra gondoltam,hogy beszámíttatom,vagy simán eladom egy kereskedésnek.
2019. nov. 10. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedője válogatja, na meg, hogy milyen autó.

Nekem Golf-ért anno a piaci ár felénél kevesebbet ígértek beszállításra. Ott is hagytam őket a francba

2019. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 grafno ***** válasza:
100%
Hát ez változik a kocsitol is típus, évjárat, állapot, pl ismerős el akart adni egy skoda fabia 75lo(kabe) 2014es 30e km autót(nyugger autó) 6500euert és senki nem vitte el akkor a wirkaufendeinauto.de elvitte 4500ert. Kérdezd meg minden kereskedő mást fog mondani. Látják hogy luzer vagy és egyből megtalalnak minden hibát amit lefognak vonni a kocsiarabol
2019. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nagyon lehet százalékosítani.


Hiszen alapvetően neki sem fog kelleni olyan autó amit nem lehet tovább értékesíteni.

2019. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az a baj,hogy sok van belőlük(c-vectra-2008-as),és nagyon sok a leélt,az enyém kitünő állapotban van,4 hónapja lett új műszaki,fullos,rozsda sehol.Akkor nem marad más,mint elvinni egy-két kereskedőhöz!
2019. nov. 10. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
200-300 ezres autókat bevesznek 70-max 100 ert és 500 ért árulják. Ha meg felrakod te magad,csak a cigányok hívnak.. Nem tudom .i a jobb,de az autóeladás mindig a melyik ujjad harapd téma.
2019. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Új autó vásárlásakor a régit a márkakereskedés 700-ért vette volna be. Nem lepett meg a kínált ár, mert előre elmondták, hogy nem tudnak érte piaci árat adni, hiszen ők is keresni akarnak rajta, nem ingyen, vagy ráfizetéssel dolgozni vele, árulni. Végül egy héten belül eladtam én 1,2M-ért. Egyébként szintén Opelről van szó.
2019. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg megpróbálhatod, hogy reális áron hirdeted
2019. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
teljesen reális az ár,a többség 1,6-1,8 millióért van hírdetve,én 1,4 ért hírdettem,komoly érdeklődő nem volt,a többség már telefonon alkudozott,illetve a szokásos:-nagyon messze van, fizessem az üzemanyagukat,mert mi van ha mégsem tudunk megegyezni.
2019. nov. 11. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?! Ha nekik mégsem tetszik az autó, akkor is én fizessem nekik az oda-vissza útiköltséget?! Még hívjam is meg őket ebédre, ha már ott vannak, nem? :D

Az ilyeneket én úgy elhajtanám, hogy csak na! Munkahelyemre se szórakozni járok, mégsem fizeti a munkáltatóm külön az útiköltségemet.

2019. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sőt (!) még tankold is nekik egy évig.. Ez a baj ezzel a néppel,hülye,buta,szarrágó .. Rajtam számonkérte h a 150 ezer ft os autóhoz miert nem adok nyári gumikat felnire szerelve :D Egy neppernek azért igaza volt amikor egy cikkben leírta :"a magyar használtautó vásárló hülye" ,és ez tényleg így van (tisztelet a kivételnek).
2019. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!