Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől rázhat a kormány?

Adidas7 kérdése:

Mitől rázhat a kormány?

Figyelt kérdés
2 hete raktuk fel a téli gumikat 18" as felnikkel, felrakás után feltűnt hogy ráznak és elvittük centrizni őket, így nullán van elméletileg az összes. De azóta feltűnt hogy például 60 as sebességnél elkezd minimálisan rázni, főleg ha kicsit elfordítom a kormányt (1-2cm), aztán van hogy random éppen abbahagyja és aztán ugyanez, de 130 as tempónál is. Mit tegyek ?

2019. nov. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el másik helyre is. Nekem is ütött a nyári szettem, aztán átgumizáskor másik gumis jól ki tudta centeírozni, és azóta semmi rezzenés.
2019. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt már olyan velem, hogy kicentríroztattam a kerekeket, után egy hét múlva vittem vissza, hogy még mindig ráz. Megnézték és kiderült, hogy "ja tényleg"! Nem volt tökéletes a centrír. Garanciában megcsinálták ismételten normálisan.

Persze nem 100%, hogy nálad is ez a helyzet.

2019. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még az is elő fordul hogy sár ragad oda a felnihez és miatta is rázhat. Általában belülre és ott nem látszik.

Ha nincs ilyen akkor gumishoz kell menni.

2019. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rázott minél gyorsabban mentem annál jobban. A második gumisnál kiderült, hogy szálszakadásos. Csere megoldotta.
2019. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cserélgesd a kerekeket. Kizárásos alapon megtudhatod, hogy melyik a ludas.


Vagy tényleg vidd el egy normális gumishoz.

2019. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Magyarországnak mindig rázós kormánya volt. :-))
2019. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!