Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S80 autópályára?

Volvo S80 autópályára?

Figyelt kérdés
1-1.2 millió forintig nézelődök autó ügyben. Szinte mindig autópályán megyek, s igen sokat, a benzines Corolla kicsit erőtlen, 120-130-nál a zajok is zavaróak már-már. Volvó S80-asok tetszettek meg. Láttam van 2.4D, 2.5D motorral is ez a típus. Vagy esetleg más típus? A lényeg, hogy 130-140-nél csendes legyen, de azért legyen benne erő is, ha olyan van.
2019. nov. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van S80-am, 180-200km/h-ig teljesen csendes ( igaz nekem T6 van ), 1-1,2 milláig csak csillió km-t futott dízelt fogsz tudni venni, a 2.5D felejtős, a 2.4D/D5 az nem rossz de 15+ éves CR dízelt.. ott ha mellényúlsz akkor a vételárat el fogod tapsolni a motorra :D


A benzinesek közül a 2.4T-t javaslom, kulturáltan fogyaszt és ha kell akkor azért megy is.


Az automataváltók az Aisintól jöttek, általában olajcsere 300 000km környéki ciklusban döglenek meg, akkor szükséges egy felújítás.


Fenntartásban egyáltalán nem vészesek az S80-ak,ha nem volt törve egyáltalán nem rohad, sehol!


Ha találsz egy jót akkor utazásra ezek tökéletesek.


Ha csendben akarsz utazni akkor oda normális felső kategóriás autó kell, akár a Volvo felettiek is pl 5-ös BMW, E-Klasse, A6.

Ami nagy gond, hogy ennyiért majdnem mind pénztemető.

2019. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó autó, 2.4 dízellel nagyon kellemes. Automata váltó benne elég idegesítő szerintem, én hanyagolnám. Ennyi pénzért én még egy E39 530d-t ajánlanék, vagy valami Audit 1.9 (lehetőleg nem PD) TDI-vel. Igaz 110 lóval az annyira nem izmos :)
2019. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb pályázós autó. Nem elhanyagolandó, hogy az autóipar egyik legkényelmesebb ülése van ezekben a Volvókban.
2019. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!