Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmilliós autora félmilliót...

Félmilliós autora félmilliót koltenel vagy 1 millioert vennel masikat?

Figyelt kérdés

Amit most vezetek, szeretem es nagyon sok helyre eljutottam vele.


Nem hiszem hogy egy 1 millios auto ne produkalna nekem felmillios szamlat a kovetkezo ket evben, raadasul az ertekvesztest ott mar en szenvedem el (kaptam az autot es a sok ut utan kotodok hozza, ezt szerintem meg lehet erteni hogy ezek utan nincs szivem tultenni magamat rajta).


A kerdes elsosorban elmeleti mert en a megtartas javitas mellett dontottem, csak erdekel a velemenyetek.


Kenyelmi sz*rok mellekesek, autopalyan jarok 90%ban, es nem hiszem hogy 1 millioert van ertelme autot vennem. Japan autokat nem szeretem, max az uj Yarist meg Aurist de az ugye tizszer ennyi, Volkswagent ennyiert csak szethajtottat lehet kapni, premium selejt nem erdekel igy Audi BMW Mercedes mind kilove.


Velemenyekre vagyok kivancsi ti mit tennetek ilyen esetben (empatikusan lecci)


2019. nov. 11. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 900-ért egy automata 2-es scénicet vettem fél éve.

Tágas, kényelmes és autópályán 138-as tempoval is csendes lehet nyugisan beszélgetni.

2019. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es a fel ev alatt az uzemanyagot leszamitva mennyit koltottel ra OSSZESEN?
2019. nov. 12. 00:38
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
22%

"Nem hiszem hogy egy 1 millios auto ne produkalna nekem felmillios szamlat a kovetkezo ket evben, raadasul az ertekvesztest ott mar en szenvedem el"


Mert az mennyivel jobb,hogy egy fel millás autóra rálocsolod a vételárat mégegyszer???tuti biznisz.......

Raadasul egy egymillios auto ertekvesztese mar elhanyagolható........

2019. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha azzal rendbe lesz teljesen akkor tartsd meg.

Akár milyen autót veszel, pár százezret úgyis rá kell költened mindegyikre.

2019. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. opció lenne.
2019. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, mindre költesz. Ha most veszel egy másikat, kezdheted elölről.

Nekem is egy fél milliós autóm van, amire még fél milliót ráköltöttem. Benzin, átírás nincs benne.

Sokan mondták, hogy vegyek egy másikat, mégis a megcsináltatás mellett döntöttem.

Nem bántam meg. Imádom. Újra meghoznám ezt a döntést, hiába értékvesztés, tisztában vagyok vele.

Nekem az volt a célom, hogy még legalább 5 évig elvigyen. Így már elfog.


Nem ismerem a pontos körülményeidet, de ha ennyire szereted, költs rá. Magadnak költöd, ne arra gondolj, hogy majd mennyiért tudod eladni.

2019. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 pontosan igy gondolom en is. eladni meg amugyse lenne szivem:)
2019. nov. 13. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi biztosíték nincs arra, hogy ha veszel 1 milláért egy másikat akkor jobban jársz és nem egy szopórollerbe ülsz. Ha szereted a mostanit és tudod, hogy ha ráköltöd az öt kilót, akkor stabilan jó lesz, nincs miről beszélni.
2019. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 Na azért, mi 2016-ban 1m-ért vettünk autót, akkoriban annyiba kerültek az épkézláb példányok, ma jó esetben 550-600-at ha ér, és nem a mi gépünk, hanem általánosságban ennyi az ára. És nem német... szóval ennyit az "elhanyagolható" értékvesztésről.
2019. dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!