Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El tűnik a hűtő víz?

El tűnik a hűtő víz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A helyzet a következő. Úgy két hete kezdődött, nem volt elég víz a kocsiban, nem volt fűtés. Utána töltöttem fagyállós hűtő folyadékkal. Úgy egy hétig nem volt probléma. Utána újra nem volt fűtés, víz szintje újra esett. Azóta a víz fogyás egyre drasztikusabb. Tegnap előtt kB 7-8kmen kB fel liter víz tűnt el. Látok a földön folyás nyomokat, de, hogy az mostani vagy régebbi nem tudom. Motor indul elsőre hidegen, melegen, teljesítmény esest nem vettem észre. Olajat néztem, szint nem változik, a nívó pálcán nincs víz nyom és az olaj betöltő nyílás kupakjaban sem látok semmi szokatlant. Olaj kb. két hónapja lett cserélve, színe ennek megfelelő. Lehet így is hengerfejes? Bírna egyáltalán a motor 7 kilométeren a fél liter vizet? Nem fulladna? Egy két nap és megyek autó szerelőhöz, akkor ér rá, az autót nem használom már. Egyébként renault thalia. Mi lehet ez henger fej vagy valami gumi cső ami meleg motor mellett enged? Válaszokat előre is köszi.


2019. nov. 12. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ELőször a víz folyást vagy csepegést állapítsd meg és csináld meg , majd utána lehet tovább menni.

Addig nincs értelme semmit se csinálni, mert lehet csak az a baj.

2019. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olaj milyen? Habos?
2019. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem habos az olaj.
2019. nov. 12. 08:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszüntetted a víz folyást?
2019. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg a víz folyás helyét...
2019. nov. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!