Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék, van e így mitől...

Autót vennék, van e így mitől tartanom?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kereskedésben egy autót, már foglalót kellene utalnom.

Kissé utána jártam az interneten ennek a kereskedésnek, és azt találtam hogy a kft-t idén alapították, az ügyvezető meg a cégvezető román, és oda is vannak bejelentve.

Lehetnek ezek miatt fenntartásaim?

Természetesen elviszem az autót egy állapotfelmérésre, vásárlás előtt ha engedik. Ha nem, akkor hagyom.


2019. nov. 12. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Minek az a foglaló?

Egyáltalán nem kell , nem is értem ezt.

Hagyd a fenébe.

2019. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kell foglaló, mert 180km-re vagyok tőle, már egyszer megnézem, és mivel külföldi autó, nem hozható el még, mert nincs honosítva.
2019. nov. 12. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Túl sok itt a zűrös dolog.

1. Külföldi a cégvezető és az ügyvezető. Jogvita esetén sokkal nehezebb és hosszadalmasabb eljárni velük szemben.

2. Külföldi az autó. Még nincs is honosítva, de már árulják.

3. Külföldi autó sok esetben osztrák vagy bajor, ahol agyonsózzák az utakat és az onnan hozott autók alváza katasztrófa. Igaz, ez állapotfelmérésnél úgyis kiderülne.


Van elég eladó autó, én hagynám őket.

2019. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért alapítanak minden évben új céget, hogy semmilyen garanciális problémájuk ne legyen. Ilyen helyről nem vennék semmit.
2019. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mutass nekem olyan kereskedést ahol adnak garanciát...
2019. nov. 12. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg, tanulopanznek nagyon jo lesz
2019. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!