Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftünknek állandóan...

Suzuki Swiftünknek állandóan beázik a hátsó lámpája, és áll benne a víz. Mit tehetnék ez ellen anélkül, hogy szerelőhöz vinném (most nincs rá pénzünk)?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

a sedan?


Annak mindnek beázik:)


Azt tudod tenni hogy kiszeded a lámpát, kiszárítod és vagy sziloplasztal vagy valami más rugalmas ragasztóval körbe nyomod a fekete gumi tömités mentén.

Azért kell kiszárítani mert ha betolod a tömítőt utána már ha van benne víz az nem fog kijönni:)


Nekem évekkel ezelőtt beázott a bal oldalon, szétkaptam megragasztottam, rá 1 évre a másik oldal is beázott.

Azt azóta is leszarom Áll benne a víz nagy eső után, de világít, mikor kinyitom a csomagtér ajtót kifolyik a víz azt csá:D

2019. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 12. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha a lámpa aljába fúrsz egy kis lyukat.
2019. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szilikon
2019. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen , egy hármas lyukat kell fúrni a legalsó pontnál és kicsorog belőle a víz.
2019. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél bele halakat.
2019. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!