Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok pár, az átlagosnál...

Tudtok pár, az átlagosnál áramvonalasabb, dizájnosabb kis kategóriájú autót említeni, írni?

Figyelt kérdés
Amelyeknek pl az átlagosnál laposabb szögben áll az első szélvédő. Lehet új típusú, közepesen "új" és régi is. Köszönettel.

2019. nov. 12. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui és hogy esteleg melyiket/melyikeket vennétek is meg.
2019. nov. 12. 20:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Toyota Paseo

Mazda 323 C (a 3 ajtós)

2019. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
79%
93 körüli Honda civic 3 ajtós
2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
500-as FIAT, Suzuki Celerio.
2019. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alfa Romeo MiTo - nem ajánlom megvételre, azon kívül semmi jót nem tudok róla elmondani, hogy bájos a külseje. Barátnőmnek vettünk egyet, már eladtuk, tényleg semmi más nem volt benne nagyon jó. Ez inkább dizájnos, mint áramvonalas az átlaghoz képest.


Mazda 323F - Régi már, olcsón kapható, nekem az első kocsim volt ilyen. Tök jó, csak rohad, de nagyon, és nyilván nem kell tőle sokat várni, régi autó.


Opel Adam - kis cukiság, barátnőm most ilyet használ éppen. Még új, nem tudjuk mennyire jó az évek múltával, de mi szeretjük :)

Ugyanez a kategória a Mini Cooper és a Fiat 500 is, dizájnos kis női autók - bár persze a Cooper JCW és 500 Abarth azért az én fenekem alá is jó lehetne. Nem valami praktikusak, ezek is főleg annyit tudnak, hogy jól néznek ki, de azt tényleg.


Citroen DS3 - mindig tetszett, de életemben nem ültem benne, ez is dizájnos kis kocsi.


Renault Twingo - a régi is, meg az új is, de főleg a régi. Lehet szeretni, meg utálni, de szerintem egy üde folt a szürke forgalomban, és egész jó szerkezet.


+1: BMW Isetta.

2019. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
S mit szóltok a "Pug two-hundred seven-hez, vagy a Corsa D-hez? Látni egy párat a városunkban...
2019. nov. 13. 07:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönettel mindenkinek az eddigieket! Jöhetnek még ötletek.
2019. nov. 13. 07:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiat 124 abarth volt már?
2019. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az összes feltételed, semmi ár, vagy személyek száma? Oké.


Nagyjából bármelyik Ferrari, vagy Lamborghini


Lotus Exige, Elise


Toyota MR2


Opel Speedster


Mazda MX5


Ha racionálisabb kell: Ufó Civic, ha kell az erő is, akkor van belőle Type R is, ami nagyon jó


Audi R8, TT


Stb stb stb.

2019. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!