Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden autóban van alapból...

Minden autóban van alapból hangszóró?

Figyelt kérdés
használtan vettem egy 2005 ös ford fiestat és az eredeti tulaj nem kért bele rádiót..nem tudom hogy minden autóba tesznek gyárilag vagy csak abba amelyikbe kérnek rádiót is.

2019. nov. 12. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked mindegy hogy tesznek-e valamelyikbe, a tiedbe nincs és tenned kell ha azt akarod hogy legyen benne.

A legtöbbe raknak, de legalábbis az előkészítés megvan.

2019. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
2005-ben még nem volt alaptartozék
2019. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# nem tudod értelmezni a kérdést mert buta vagy


2# köszi

2019. nov. 12. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első semmi rosszat nem mondott,ha nincs benne de te szeretnél rádiót hallgatni akkor tenned kell bele,nagyon ritka egyébként már manapság hogy nem alap egy rádió min.4 hangszóróval.
2019. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Porsche 911 GT2 RS :D Na például ebben nincs. Nem olyan rég a Ferrari 360 Modenának is volt egy hasonlóan pályára is alkalmas verziója, abban sem volt.
2019. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előkészítés biztos van benne, tehát megvan a hely a hangszóróknak, csak a burkolatot kell lepattintsd, és veszel bele valami a gyáritól minőségibb cuccot.
2019. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, köszönöm hogy mindenki megerősítette hogy jól válaszoltam.

Főleg a 4.

Te meg kérdező nagyon tahó gyerek vagy, és ha nem értetted a válaszom, na akkor te vagy a nagyon buta.

Ráadásul még szemtelen is.

2019. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!