Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szempontokat veszel...

Milyen szempontokat veszel figyelembe autóvásárláskor?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Márka


Típus - modell


Ár


Motor


Állapot


Szín

2019. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nímett legyék meg mentül nagyobb legyék, hadd lássa a szomszéd, hogy van ám lóvé a melóbú' meg az okosításbú'.
2019. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Egyszerűség, olcsóság, állapot
2019. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- használt vagy új: én újat veszek, és használom, amíg megy. Nincs autószereléshez értő ember sem a családban, sem a rokonságban sem az ismeretségi körben, különben is utálnék folyton szívességet kérni.

- biztonság, megbízhatóság

- árkategória: kb. a legolcsóbb, amiért már lehet olyan autót venni, ami a fentieknek megfelel.

- vezethetőség: mire idáig jutottam, a korábbi saját és ismeretségi körben szerzett tapasztalatokat is figyelembe véve maradt kb. 2 típus, mindkettőnél elmentem tesztvezetésre, és kiválasztottam az egyiket.

2019. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én márkahű vagyok. Állapotot, nézem.+ csak benzines. És csak magyar eladótol veszek autót.🙂
2019. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lehet akkor milyen előélete volt: külföldről behozott kocsit egyből elutasítom. Kilométer nem számít amennyiben normális gazdái voltak és megadták a kötelezőt a kocsinak. Márka, típus, továbbá fenntarthatóság.


Nekem ugyanakkor fontos, hogy a vészvillogó könnyen elérhető legyen és ne kelljen keresni ha szükség van rá. Plusz a ködlámpát ellenőrzöm le, hogy milyen. Ezeket 100-ból egy ember veszi figyelembe, azonban nekem ez fontos.

2019. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjen. Ez a fontos.
2019. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!