Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azert egybol megbuktatnak ha...

Azert egybol megbuktatnak ha forgalmi vizsgan balra kanyarodasnal nem vettem eszre a gyalogost aki keresztezte az utam?

Figyelt kérdés
De nem csinaltam balesetveszelyes helyzetet kb 6-8meter volt a gyalogos tolem tehat bekanyarodtam es akkor mondta a vb hogy nem figyeltem? De egyebkent a gyalogost nem akadalyoztam messze voltam tole csak setalt nyugodtan
2019. nov. 14. 20:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Igen. Én is emiatt buktam elsőre.
2019. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

vb függő...

az öcsémet az első 2 percben kivágták, mert jobbra kanyarodott , és volt bicikli sáv, nem jött semmi, belenézett a tükörbe de nem nézett hátra a válla felett. És ezért megbuktatták , pedig 2 km -es körzetben biciklis sem volt.

2019. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolom ti is idegesek voltatok. Es a parkolas is ment tok jol aztan utana mondta hogy balra es tessek bukta oke vagom hogy hibaztam de tenyleg messze is volt meg alapbol nem mentem gyorsan kb 20-25el oktatom is mondta hogy elosszor o se vette eszre
2019. nov. 14. 20:52
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem... benne volt a pakliban, és nem sikerült. Ennyi. Legközelebb már megfelelt.
2019. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja es ugyanaz a vizsgabiztos volt aki elozo vizsgamon is.. mar kezdek beletorodni hogy nem lesz jogsim
2019. nov. 14. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, hiszen megbuktattak, innentől mi a kérdés?


A szabály az szabály, ha gyalogos lép a zebrára, neked meg kell állnod és meg kell várnod. Nem arra kíváncsiak, hogyan tudsz kifogásokat gyártani, hanem arra, hogy ismered-e a "nagy könyvben" megírtak szerint a szabályokat.


Nyilván az élet más és (sajnos) a többség el is felejti a szabályokat. De ettől még a vizsga az vizsga marad. A gyalogost át engedjük, mint ahogy a piroson sem hajtunk át, csak azért mert úgyse jön senki, vagy a vonat előtt se megyünk át azt mondva, hogy még messze volt.

2019. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem volt zebra
2019. nov. 14. 21:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt zebra"


de a gyalogosnak akkor is elsőbbsége van a kanyarodó járművel szemben, ha nincs zebra.

2019. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő sem tudja a szabályokat :)
2019. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De tudom a szabalyokat kerdesbe le is irtam hogy nem vettem eszre. Csak az idegesit hogy mas meseli hogy nem indexelt meg sokkal nagyobb hibakat elkovetve atmegy engem meg egybol megbuktatnak
2019. nov. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!