Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW Polo milyen autó?

A VW Polo milyen autó?

Figyelt kérdés

Mindenképpen egy ilyet szeretnék, ezt már eldöntöttem. 400 es 600.000 között van a legtöbb körlámpás 2003 körüli autó. Futottak 2-350.000 km, mik a típushibák, mire figyeljek?


Más autó nem jöhet szóba, kivéve az Ibizát.


2019. nov. 14. 22:27
 1/8 anonim válasza:
0%
Arra figyelj, hogy ne 1.2 HTP motorral vegyed.
2019. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.4est neztem.
2019. nov. 14. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
fosvágen
2019. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ibiza gyakorlatilag polo

Jó autó, de 300 k futás sok

Küszöb tuti rozsdás

2019. nov. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt pont ez az èvjárat újonnan, gyorsan kb. 6 év után megváltunk tőle, annyira rossz volt.

Ha már pont ez kell, akkor az ugyan ezen évjárat Fabiat ajánlom.

2019. nov. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A körlámpa előtti volt nekem. 1,4 60 paci. Helyben rohangálni tök jó volt. De ha menni kellett akkor beültem a 6 hengeres benzines be 🙂
2019. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyé inkább susukit!
2019. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, 2003-as 1.4 benzines, 170000 km-mel. Ami jó benne, hogy nem rohad, kívülről nagyon szép állapotban van, pedig sokat áll az utcán. A belseje viszont sajnos csúnyán öregszik, leszakad a tetőkárpit, meg az ajtókárpitok is kezdenek elengedni.

Műszakilag kettős eléggé a megítélése... vannak baromi tartós részei, például a klíma, kipufogó, futómű meg maga a motor. Viszont volt már váltó-, kormánymű-, ABS-felújítás, ezek azért fájdalmasak voltak. Egyébként megbízható kocsinak tartom még most is. Típushiba amúgy a váltóban a csapágyhiba, erre érdemes figyelni, hogy volt-e már javítva.

Amúgy jó vele közlekedni, finoman működik, szerintem még viszonylag jól is megy, ha kihúzatom. Autópályán 160-ig szerintem nyugodtan lehet nyomni neki, elég stabil, bírják a fékek és nem is túl hangos, mondjuk 140 felett már inkább 8 liter felett fogyaszt.

Ha van kérdésed, akkor szólj, több, mint tizenöt éve használom, szóval van vele tapasztalatom :D

2019. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!