Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm alatt a hátsó részekn...

Az autóm alatt a hátsó részeknél valami zörög, beindításnál illetve amikor 1-esben alacsony fordulaton korrigálok parkolásnál, mit hagyhattam el?

Figyelt kérdés

A rezonanciát valami meglazult alkatrészen hallhatom? Gyanakszom valamire, mert kb 1 hete főúton haladva észleltem egy fémes koppanó hangot mintha valami lemezt hagytam volna el, gyorsan lassítottam, a tükrökből nem láttam semmit a betonon magam mögött, pedig lehet a kerék ment át egy lemezen.

A kocsi alá most nem látok, de az autó hátsó felénél zörög valami.

Pirosnál járó motorral nem hallani semmit, kíváncsiságból kinyitottam az ajtót is de nem hallottam, parkolóban gurultam 10-15el és ott jelentkezett a probléma.


2019. nov. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Most erre milyen választ vársz?


Ezer dolog okozhat zörgést, a pótkeréktől a kipufogóig.

2019. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Elfogyott a zörgésgátló, töltsd utána.
2019. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg valakivel. Nekem most volt ugyanilyen, a kipufogónál egy hőterelő lemez zörgött.
2019. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 dolgot semmiképp ne tegyél!


-Ne nézz alá megmozgatni a kipufogót

-szerelőnek se mutasd meg,mert képes és megcsinálja


Inkább várd a sok tippet,hátha holnapra abbahagyja!

2019. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!