Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem zár a kocsim központi...

Nem zár a kocsim központi zárja, hiába nyomom a gombokat a kulcson. Lemerült az elem?

Figyelt kérdés

Eleve rosszul "zár" néha, mivel a két hátsó ajtó közül némelyiket nem zárja le elsőre, így sorra kell ellenőriznem mindet, és ha esetleg nem zárta le, akkor kinyitni és újrazárni.


Viszont most egyáltalán nem is zár. Nekem manuális, kulcsot a zárba dugva kell lezárnom. Lehet csak lemerült az elem benne?


Illetve a hátsó ajtókról még annyi, hogy hiába zárom kézzel a vezető oldali ajtót, nem zár le a két hátsó, azokat kézzel kell lenyomni, és úgy becsukni, akkor zárva marad.


Golf 4, benzin, 2002.



2019. nov. 15. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és egyébként a kulcson/távirányítón lévő led villog minden egyes gombnyomáskor.


A kulcs: [link]

2019. nov. 15. 16:39
 2/3 ppps válasza:

Próbáld meg újraprogramozni. (Más autóknál pl beleteszed a gyujtáskapcsolóba és megnyomod a nyit/zár gombot)

A hátsó ajtóknál valószínűleg valami kontakthiba van illetve lehet hogy a vezeték valahol meg van törve vagy szakadva így néha zár néha nem.

2019. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az elemmel van a baj. Előbb megpróbáltam a tartalék kulccsal is, amit amúgy nem használok, majd vettem új elemeket, de egyáltalán nem működik a zár. Illetve teljesen sötét van az autóban, egyik lámpa sem kapcsol fel, ha kinyitom az ajtót (máskor ilyenkor világítottak).
2019. nov. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!