Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autómárkáknak van az...

Melyik autómárkáknak van az autóiban önparkoló rendszer?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor típusokat is mondjatok, valamint tapasztalatokat ha van.

2019. nov. 16. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Opel Astra K-m van. Tud ilyet. Merőlegesen és párhuzamosan is beparkol, meg is keresi az akkora méretű helyet, ahova befér. A kormányt teljes egészében ő kezeli, nekem csak instrukciókat ad a kijelzőn, hogy menjek előre, hátra, vagy álljak meg.

Megmondom őszintén, amíg újdonság volt nekem ez a funkció, egyszer-kétszer kipróbáltam. Érdekességnek jó volt eljátszani vele. De legtöbbször nem használom, beparkolok inkább hagyományos módszerrel magam.

2019. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Amekkora helyre hajlandó a gép berakni a kocsit, oda te is lazán beparkolsz. Nem sok értelmét látom átlag méretű személyautónál.


Jópofa, hogy tekergeti a kormányt, de nagyjából ennyi.

2019. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem sok értelmük van ezeknek a rendszereknek!Én sokkal többre becsülöm ha egy autóban van elől és hátul is radar és tolatókamera!Halottam már olyat,hogy nem volt elég nagy a parkolóhely és az autó közölte hogy nem tud beparkolni!
2019. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Elöl-hátul radar nélkül szerintem nincs is ilyen rendszer. Ő is ezek alapján tájékozódik. Azt hiszem a kamera meg benne volt ebben a csomagban, tehát eleve nem is tudtam volna nem kérni.

Én eleve magam se pakolok be szűk helyekre. Nem azért mert ne tudnék beállni, hanem a francnak se hiányzik, hogy rámnyissák az ajtót vagy lekoccolják a lökhárítót. Ahova a rendszer nem tud beállni, oda eleve eszembe se jutna leparkolni. Akár inkább gyalogolok pár percet is, ha arról van szó.

#1-es voltam ismét.

2019. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul gondolom, de ha valahova nem tudsz beparkolni, azt ne bízd az autóra, mert kiállni nem fog helyetted. Lehet, hogy ott állsz másfél órát mire jön a másik autó gazdája.
2019. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
#3 miért lettem lepontozva?Ezeknek a rendszereknek semmi értelmük nincs!Max annyi hogy elkényelmesít,kivesz a rutinból,azt amikor át kell ülni valami oknál fogva egy fapad autóba jól körbetöröd az egészet!
2019. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!