Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai tucson 2004-2009?...

Hyundai tucson 2004-2009? Benzin vagy Dízel? Melyik az amelyikkel kevésbé lő mellé az ember? Egyáltalán érdemes e foglalkozni ezzel a tipussal?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy ilyen tipusú autót, de nem tudom melyik lenne a jó döntés. A benzin melett szól hogy nem annyira kényesek elvileg, viszont vedelmek rendesen...113 le (s) dízel motorba elvileg nincs kettöstömegű lendkerék plusz részecskeszürő... míg a 140 esbe van viszont ehhez a bodéhoz lehet kevés a lóerő...Kinek mi a véleménye tapasztalata? mit ajánlanátok?

2019. nov. 16. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
úú...a neve alapján már alapból felejtős
2019. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem elég az a lóerő (140).ha persze akarsz 190-nél jobban száguldozni akkor nem elég. Másképp meg terepen is megy 2 kerékkel mert nem sokszor kell erdei úton sárban sem bekapcsoljon a 4wd. De a te döntésed.
2019. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
engem inkább a 113 lovas érdekel hogy elég lehet e? mert ebben nincs 2ös tömegű... illetve a tapasztalatok érdekelnek kinek mi a véleménye...
2019. nov. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!