Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez túl sok lenne?

Első autónak ez túl sok lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Arra gondolok, hogy nem-e túl nagy a motor egy kezdőnek, vagy a fenntartása miatt megéri-e.



2019. nov. 17. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy az a motor, inkább a fenntartása ami lehet húzós is, ha el van hanyagolva. Mert bizony még így is elég sok a km benne, hát még ha tekerve van.
2019. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fenntartása lesz a gyenge pont, ezért ilyen olcsók ezek.
2019. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt a kormányt, nem 319.000 van abban hanem inkább 519.000. Egyébként jó autó, ha rendben az előélete és karban volt tartva.

105 lóerő éppen elég hozzá, majdnem kevés is.

2019. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

105 lóerő abszolút nem sok. Nekem 101 lóerős volt az első autóm 8 évvel ezelőtt, valamivel könnyebb kaszniban és nem éreztem úgy, hogy egy aszfaltszaggató van alattam.

Viszont feltétlenül szükséged van elsőre ilyen nagy autóra? A futásából adódóan, hacsak ez nem valami első tulajos, extrán karbantartott pályás autó volt (képek alapján nem így néz ki), legalább bőven lesz tapasztalatod a szervizekkel kapcsolatban.

2019. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Több mint 400.000-et futott. Nem nagy, sőt kevés ez a teljesítmény. A 2.0, 101LE-nek Rózsahegyen vissza kellett váltogatni. A szokásos fenntartások ilyen korú autóknál. Porlasztók, turbó, kuplung, + pár dolog.

2019. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyira azért nem sok az a 105 lóerő
2019. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!