Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó átírás hogyan zajlik...

Autó átírás hogyan zajlik kormányablakban?

Figyelt kérdés

Van forgalmim, törzskönyv és az adásvételi egy magyarországi használt kocsiról. Még ott online kötöttem biztosítást, ma kifizettem.

Eredetiség vizsgálat után megyek jövő héten kormányablakba.

Csak ezeket kell vinni és pénzt? Helyben tudok fizetni? Mennyi idő alatt kapok új forgalmit? Törzskönyvet is adnak másikat?

Mennyi pénzt vigyek? 100ból kijön?


2019. nov. 17. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell az adásvételi KÉT példánya, igazolás a megkötött KGFB-ről, az eredetvizsga papírja, az autó régi forgalmija és törzskönyve. Személyes irataid, ha a te nevedre kerül.

Helyben kártyával tudsz fizetni, az összeg attól függ milyen autó, van kalkulátor az illetékre. Normál esetben 100.000 elég rá, hacsak nem valami izmosabb autó. Forgalmi + törzskönyv 6-6000 Ft, szintén helyben kártyával fizethető. Forgalmit azonnal megkapod, törzskönyv 2-3 hét alatt postán érkezik.


Kb. ennyi. Tovább tart a sorbanállás, mint elintézni, ha nem foglalsz időpontot

2019. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek szerint teljesen jól csináltam mindent! Járműkísérő lapot nem kaptam, az baj?

Azt még nem tudom, hogy törzskönyvet is adnak-e újat, de most az a 6000Ft már ugyan mindegy a 66000+18500+6000 mellett! Csak ez volt a lényeg, hogy 1x kell-e mennem vagy szórakozni kell máshol befizetéssel..

2019. nov. 18. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!