Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Opel astra g?

Első autónak Opel astra g?

Figyelt kérdés

Benzin motorral, manuális váltóval. Max 500 ezerért.. Normál állapotút akarok kifogni.

Első autónak megfelelő?



2019. nov. 17. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen oké.

Ne az elsőt vedd meg, nézz meg többet. Ebből a típusból szerencsére bőven van választék.

2019. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
54%
Ecotec motorost keruld,mert azok szeretik zabalni az olajat bar erdekes modon nem mindegyik
2019. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

G astrabol szerintem mar csak ecotec van de mindegy.


Inkabb utolso szeriasat keress, azokban mar kijavitottak a legtobb hibat. Amugy nem tul problemas auto, szerintem elsonek jo.

2019. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ecotech motor van a G-Astrában

Ott a 1.6 8v motor-ja ami ritkaság de találni még párat meg ugye ezek már öregek mert ezzel a motorral a 1999 előttikben volt megtalálható

2019. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, azt hittem 99-tol gyartottak, de 98-tol. Az ecotectol sem kell felni, a kiforrott darabokkal nincs baj.

Vasarlasnal nezd at a kasztnit, sajna mar ezek is kezdenek rohadni (tankajto korul, hatso kerekjarati iv, kuszobok, alvaz).

2019. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Inkább susukit vegyé!
2019. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2000-es évjáratú G Astrámban is 1.6 8V motor van.

Nem egy fürge autó, nem is élmény vezetni, de ezeken túl jó autó ez, elvisz a világ végére is. :)

2019. nov. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!