Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csesztet vizsga előtt...

Miért csesztet vizsga előtt egy nappal mindenért az oktató?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok, ma mentem egy gyakorlóutat. Majdnem, hogy végig csesztetett, semmi se volt jó.

Más tapasztalt az oktatójával ilyet?


Nem sürgettem a vizsgát, ő javasolta, hogy próbáljam meg.


2019. nov. 18. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkterápia... nem biztos, hogy hasznos, de valamiért sok oktató gondolja azt, hogy vizsga előtt jó módszer, hogy nyomást helyeznek a tanulóra, stresszelik... az elvárás, hogy sztressz alatt is jó döntéseket hozzon.

Ismétlem, sokan csinálják, kérdés, hogy jó-e valójában bármire is a módszer.

2019. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Emiatt kedvem is elment az egésztől.
2019. nov. 18. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vizsga előtt 3 nappal volt a legrosszabb órám. Nem tudom, hogy a tudatosan csinálta e, de tény és való hogy sok mindent elrontottam akkor. Imádtam vezetni járni, de ez eléggé a padlóra küldött és sírás is lett miután hazamentem... Mondjuk a vizsga előtti nap annyira nem éreztem rosszul, de ott is b*szott le párszor, meg nem tudom, hogy te fogsz e a vizsga előtti órában, de én még akkor is elrontottam:D túl közel álltam a padkához és beszoríthattam volna a kereket, amivel kiszakíthattam volna belőle egy darabot:DD

Menni fog! Ha az oktató elvisz vizsgázni, az azt jelenti, higy szerinte készen állsz nélküle is vezetni. Hiába mondom, hogy ne parázz rá, úgy is lesz benned drukk. Csak annyi, hogy élvezd a vezetést, ne teherként kezeld! Ne szegje kedved az, hogy vannak rosszabb napjaid! Olyan mint egy hullámvasút. És ez minden tanulónál így volt/van.


Előre is sok sikert!!:)

2019. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta. Nem, hogy az lett a legszarabb vezetésem, de még meg is buktam.

Amúgy is tiszta stressz vagyok állandóan

2019. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Detto utolsó, én még az első percekben, egy emelkedőn, mert visszább gurultam. Persze a kézifékes indulást nem tanította mert minek ugye, úgyse használja senki..
2019. nov. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!