Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Webbáruházban rendelhető (4...

Webbáruházban rendelhető (4 literes) motorolaj,13 ezer Ft-ért olcsónak, drágának vagy átlagos árnak számít?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 19:28
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nézd meg máshol is és döntsd el
2019. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlagos ár egy drágább márkának (Pl. Castrol)
2019. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magasabb árfekvésű, de nem a legdrágább olaj.
2019. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Liqui Moly 21000 volt a kocsimba. Így inkább az olcsóba sorolnám.
2019. nov. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 21000-es olajnál is van drágább. Akkor ez alapján a LM egy olcsó olaj?! Mert szerintem ez így nem jelenthető ki.

5 liter Castrol EDGE 5w30-ast szoktam venni az autómhoz. Van ennél drágább, de azért nem mondanám az olcsó áruházi ásványi no-name kategóriának. Fajlagosan ha a fenti árat vennénk alapul 16250Ft lenne az 5 liter. Sosem fizettem még érte ennyit. Persze biztos lehetne olyan boltot vagy márkaszerviz említeni, ahol még drágábban is adják.

Kérdező, van a neten rengeteg olajos webáruház! Látod az árakat, össze tudod hasonlítani. Ahogy írtam, van ennél drágább olaj is, de az átlagár fölött van egy nagyon kicsivel meglátásom szerint.

2019. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!