Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személyautó régi elsősegélydob...

Személyautó régi elsősegélydobozát cserélni érdemesebb (olcsó akciót kivárva), vagy gyógyszertárban venni új kötszereket, meg aminek még lejárt a szavatossága?

Figyelt kérdés

A tartalom túlnyomó része lejárós, de nem minden. És maga a doboz se...

Csak az ár tekintetében érdekel. Használni valószínűleg sose fogom (magamat ismerve...), és nemigen fog senki attól meghalni, hogy nem 3 éves, hanem 6 éves gézzel lesz bekötve a sebe.


2019. nov. 19. 07:19
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
46%
En biztosan nem szarakodnék,hanem vennek egy újat....a teszkóban van tán vagy 3000forint is egy komplett doboz
2019. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
3 évente 3000 Ft-on rugózol azt ugye érzed?
2019. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Hallod Brasco, te sose dolgozol?


Nagyobb üzletekben 2-3000 Ft. Nem tétel szerintem egy új elsősegély dobozért.

2019. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem a szél fújja az udvarra a pénzt, hogy csak össze kelljen gereblyézni, így feleslegesen nem szórok el még 100 Ft-ot se. Ha most 10 perces munkával meg tudok spórolni 2-3 ezrest a 2 doboz árán, már az is megéri, ennél jobb órabérben ritkán dolgozom.
2019. nov. 19. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Akkor te valójában nem is engedheted meg magadnak az autózást, ezt kellene mérlegelni inkább
2019. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
56%

"Nálam nem a szél fújja az udvarra a pénzt, hogy csak össze kelljen gereblyézni,"


Mondjuk ha ez tenyleg igy van,lehet nem kellene erőltetni ezt az autózás dolgot......nem való az mindenkinek!Es itt most nem csak önmagában az eu dobozról van szó,hanem hogy milyen allapotban lehet egy olyan autó amire x évente nem tud a gazdája a kötelezőkre 2000forintot kiadni.......

2019. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Én megértem a kérdezőt. 1 éves autóval járok, nem is a legolcsóbb alapmodellel, amit a saát megdolgozott és összespórolt pénzemből fizettem ki. Soha semmilyen fogyóeszközön (alkatrész, olaj, üzemanyag, gumiabroncs, stb.) nem spórolok. Mindig gyárit vagy prémium kategóriát veszek. A minőségért hajlandó vagyok fizetni, de feleslegesen én sem szeretem szórni a pénz, alapvetően inkább spórolós vagyok. Pl ha a kötelezőm évfordulójakor csak 200Ft-tal van olcsóbb ajánlat, már átkötöm. De ezt egyszerűen on-line a fotelból meg tudom tenni. Nem kell hozzá sehova elmenni és csak 5 percet vesz igénybe az életemből. Ez Eü doboz lejárós tartalmának a cseréje valószínűleg olcsóbb, mint ha újat vennénk. De azért az 1000Ft spórolásért nekem egyszerűen nincs időm, energiám utánafutkosni a gyógyszertárba. Inkább megveszem a komplett csomagot a Lidlben 2500Ft-ért, ahova amúgy is mennék bevásárolni. És megint évekig nincs rá gond.
2019. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Elég a tölteléket megvenni: [link]

Ami meg lejárós, azt állatmenhelynek elviheted, vagy odaadhatod olyannak, aki el tudja használni (én ha kell, magamra is simán elhasználnám a lejárós kötszereket).

2019. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De ez se valami olcsó, akkor tényleg érdemesebb megvenni egy újat, mint utántöltögetni.

Közben utánanéztem, és a Lidl-ben pont most van akcióban 1999-ért, vagyis még olcsóbb, mint az utántöltő. (Ha még nem fogyott el náluk.) El is ugrok megnézni, úgyis van arra dolgom.


Ha valakinek van annyi esze, hogy nem szórja el a pénzét felesleges dolgokra, akkor annak nem való az autó? Érdekes logika, egyeseknél.

2019. nov. 19. 09:25
 10/10 D. Brasco ***** válasza:
79%
Mondjuk én érzek némi különbséget a spórolás meg a fillérbaxás közöt...........
2019. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!