Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki inkább rákölti egy új autó árát egy 20-30 éves autóra mert neki azok tetszenek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 06:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Lelke rajta! Nekem is tetszenek a 70-es, 80-as évek autói. Egy E24-es "cápaorrú" BMW-t nagyon szívesen látnék pl. a garázsomban.
2019. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért kellene véleménynek lenni.

Miért kellene a más életébe, hobbijába vagy bármibe is beleszólni.

2019. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
78%
Az a véleményem,higy ha telik rá meg élvezi akkor csinalja!
2019. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Jaj de gyerek vagy még.."-ki mire áldoz és mennyit,de főleg miért"

Én egy budapesti lakás árát elköltöttem,csak nőkre..

Szép autóm van,elég nagy is,V8.

De a restaurálás nem az én világom,akármekkora kultusza is van egy jàrműnek.

Általában ez a "szerelem" az elhunyt nagypapa által hátrahagyott öreg járművel kezdődik.

Szabadulni tőle csak hulladékvas áron tudnának,ezért sokan a felújítás mellett döntenek...

2019. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Leszarom.
2019. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján semmi, az ő dolga, milyen autóra mennyit költ.
2019. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Joga van hozzá, az ő dolga. Felnőtt ember arra költi a saját megkeresett pénzét, amire akarja. Ezen kívül nincs különösebb véleményem. Nekem ehhez nem lenne türelmem, kitartásom. De ha örömét leli benne, akkor miért ne?!
2019. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tehetném én is veteránoznék, csak háát ügye se tudás , se pénzem nincs rá. Le leszek szólva, de én jobban megnézek egy Skoda MB100-at mint egy Audi R8-at vagy akkor inkább egy Skoda 130-at (régi Rapid ). Na,arra szerezni alkatrészeket kész móka. Bár lehet inkább már a tudást irigylem, R8 tulaj bemegy a márkaszervizbe, rossz a klímakompresszor... vesz másikat.

Veteránozó meg felkeres egy szakit, hogy gyűrüzze meg az adott autót, és keres hozzá alkatrészeket, több élményt ad annak aki autóban keresi az élményt.

Persze nem azt írom, hogy veteránozás annyiba lenne mint egy R8.

2019. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Leszarom. Mi közöm hozzá? Mit érdekel engem, ki mire költi a pénzét? Mindenkinek van valami hobbija, miért szólnék bele?

Az azonban eléggé visszatetsző, hogy te emiatt aggódsz, de annyira, hogy még gyíkhura is ki kell írnod a kérdést. Ha ilyen bizonytalan vagy, akkor inkább gondold végig még egyszer, nincs-e jobb helye a pénzednek. De hangsúlyozom, ez a te döntésed, ne mások véleménye alapján éld az életed...

2019. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont nem izgat, törvénybe sem ütközik és még nem is árt vele másoknak.
2019. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!