Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi kilóméterig érdemes...

Mennyi kilóméterig érdemes nézni 3-as BMW-t?

Figyelt kérdés
Autót váltanék, F30-as BMW-t vennék, automatát. Mennyi kilóméterig érdemes venni? Tuljaok, esetleg valakinek tapasztalata akár 300 ezer km felett? Esetleg valaki, aki jobban ismeri ezt a típust?

2019. nov. 20. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát! 182 ezer körűl, de hölgy tulajdomostól, és arra figyelj, hogy nem dohányzó legyen, ja és garázsban tartott.


220 ezer km-vel csak hölgy tulajdonos játszik.. Nehogy állapotot vegyél, szagold a kárpitot.


Még szerencse, hogy ebből sok a csak # németautópályánhasználtidősorvostulajtól való autó. Bár svájci katolikus pap autója sem rossz kizárólag gyerekeit vitte oviba természetesen autópályán, nyugaton minden autópálya mellett van.

2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, ezekre mindenképpen figyelnék.

Azt tudom, hogy nem a kilóméter számít, hanem az állapot, csak a konkrét típust nem ismerem annyira, hogy mégis mennyi km-ig érdemes nézni, ameddig még tuti találni jó állapotút.

2019. nov. 20. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a sokat futottal, hogy te is beleversz egy csomó km-t aztán gyakorlatilag sosem adod el, ha csak meg nem tekered. Ha van lé, akkor én pár éves keveset futottat vennék a prémium selectionból.
2019. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Onnan nézek én is, de egy F30-as max 7 éves lehet éppen, gondolom az annyira nem régi.

Amúgy lízingelném, de csak egy pár évre.

2019. nov. 20. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a gáz hogy ezeket nem olyan nehéz "korrigálni". Veszel aliról egy céleszközt, kicsit forrasztasz rajta hogy a speciális funckiókat is betöltse (fent van youtube-on hogy kell), rádugod és laptopról beállítod hogy mennyi legyen benne.


Állapotot vennék inkább a helyedben mint kilométert. Feltételezve hogy sokáig szeretnéd gondmentesen használni és nem pár hónapig vagizni majd túladni rajta amint minden ismerős megdicsérte minimum 4-szer.


Én azt mondom hogy mindegy hány kilóméter van belejegyezve. Vidd el szakemberhez. Azon a max 10 ezer forinton ne múljon. Majd ő konkrétan megmondja hogy az az adott autó jó vétel-e.

2019. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belföldit vennék minél kevesebb km-el ellenőrizhető szerviztörténettel, persze egy hozzáértő akkor sem árt ha átnézi
2019. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!