Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tilosban parkolas, feljelentes?

Tilosban parkolas, feljelentes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nyaron tortent, hogy rossz helyen alltam meg az autommal.amikor az autohoz ertem eppen 2 kozteres a kerekbilincset rakta fel. Majd mondtak hogy mivel elkezdtek a folyamatot azt tudjuk csinalni hogy a birsag felet fizetem ki. Kifizettem ment mindenki a dolgara. Ma viszont levelet kaptam a rendorsegtol hogy feljelentettek es tegyek vallomast. Mit tegyek most? Sajnos a fozetesi bizonylatot meg aznap kidobtam, nem gondoltam hogy meg szukseg lehet ra...



2019. nov. 20. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

az csak annyi, hogy megúszod a kerékbilincs teljes árát.

attól még feljelentés, és ez most a tiltott helyen parkolásért lesz.

2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Es ha nem erek oda, akkor 12 ezer a kerekbilincs levetele + meg buntetes a tilosban parkolasert?
2019. nov. 20. 20:03
 3/21 A kérdező kommentje:
Ertem. Tehat akkor en csak a leszerelest fizettem. Ezutan a birsag az mas teszta. Ez remek hir...
2019. nov. 20. 20:07
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Le kell szokni a fas.fej parkolasrol es akkor tobbet nem lesz ilyen...
2019. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Istenem, hagyjal mar a fas.fej parkolassal :D egy olyan helyen alltam meg ami elvileg kirandulo buszoknak van fenttartva, de ez hetvegen delutan tortent es kb negye doraig alltam ott, szoval senkit semmiben nem akadalyoztam! Nem jardan alltam vagy hasonlo. De koszonom a kedves kommented ;)
2019. nov. 20. 20:14
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk a buszoknak és egyéb nagy járműveknek fenntartott helyeken megállni semmivel sem kisebb parasztság, mint a járdán állni.
2019. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, tehat ugyanakkora parasztsag a gyalogosok utjat elallni, mint hetvegen, amikor nincsenek kirandulo gyerekek, a buszt akadalyozni ami nem is jar arra :D na mindegy, frocsogjetek csak, en csak bunko budapesti autos maradok :D
2019. nov. 20. 20:45
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
Miért ne járna hétvégén kiránduló busz? Vannak olyan iskolai programok, amik hétvégére esnek, de mindegy. Ennyi értelemmel megáldott emberrel úgyis kár beszélgetni.
2019. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért nőjünk már fel,felnőtt létedre(feltételezem 18 elmúltál) nem tudod,hogy senkit rohadtul nem érdekel hogy 2 percre vagy 5 órára parkolsz tilos helyen,nem szabad,ha odaállsz akkor megbüntethetnek,és ez akkor is igaz ha 100 km-es körzetben egy rohadt lélek nem lenne ott.

Mit csinálj?Menj el és tegyél vallomást,nem jönnél ki jobban abból ha nem csinálnád.

2019. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg olvasna a kerdest es hasonlo cipoben jarna: levelben vallomast teszek hogy nem kivanod megnevezni a szemelyt aki az autodat vezette akkor. Es az eljarast igy meg is szuntetik. Nektek meg koszonom a kioktatast, nagyon hasznos :D
2019. nov. 20. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!