Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagyon akarnánk összetudnán...

Ha nagyon akarnánk összetudnánk egy keverékautót rakni? Például az egyik henger Wolkswagen, másik Opel, harmadik Volvo, motorblokk BMW stb.

Figyelt kérdés

Minden alkatrész más gyártóé lenne :D

Ha korlátlan pénz, elszántság van és úgy megcsinálnánk, hogy minden feltételnek megfeleljen, akár a műszakit is megkaphatná?


Egy Suzukiba Lamborghini motor vagy fordítva? (Ha nincs hely a motornak, csinálunk) Megvalósítható?


Valaki szokott itt dupla 1000-res Swift-el viccelődni, erre is kíváncsi lennék :D Jobb lenne-e a gyorsulása, mint az alap változatnak?


2019. nov. 22. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Műszakilag bizonyos keretek között lehetséges ilyen szörnyszülöttet létrehozni, ami lehetetlen küldetés az a forgalomba helyezése. Soha az életben nem tudnád lepapírozni, hogy közúti forgalomban részt vehessen.
2019. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De úgy hogy az egyik henger ilyen a másik meg amolyan, azt nem lehet megcsinálni.

EGyik autó alkatrész nem jó a másikba.

Csak a bele való alkatrésszel tudnád össze rakni, mert van méretbeli eltérés.

2019. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdező sem látott még sem autót, sem motorblokkot közelről. Vagy troll.

Nem hiszem hogy lenne olyan ember, aki ne tudná, hogy a motor nem külön hengerekből van összerakva.


Óvodás Pistike napok óta gyártja a kitalációit, tönkremenő szívomotor turbójáról, motorblokkra kötött pozitív akkukábelről, most meg erről.

Nem lehetne kizárni?

2019. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pozitív akku kábeles nem én voltam, de kiváncsivá tettél, megkeresem. A szívó motoros én voltam, beugrató kérdésnek szántam, már vártam a nem kivitelezhető dologra az árajánlatot :D Teszteltem mekkora az Isten állatkertje, kiderült, hogy kisebb mint gondoltam.
2019. nov. 22. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Egy a baj, te ezt az állatkertet belülről szemléled.


Mindenesetre a kérdésed jelentve, többiek is megtehetnék, hátha törlik.

2019. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös a gyk-n sok a troll kérdés, ez még nem annyira nagy troll kérdés. Ennyi erővel minden kérdésre rá lehetne húzni, mivel nagy részére a Google választ tud adni. Ne jelentsd kérlek. Csaknem rendőr vagy, hogy minden paragrafust be akarsz tartatni?
2019. nov. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!