Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel szerintetek is olyan...

Az Opel szerintetek is olyan unalmas, jellegtelen autó?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem úgy tűnik semmi szépség nincs benne. Azt nem vitatom,hogy megbízható. A családba mindenkinek az van,engem meg lehurrogtak,hogy Vw-ent vettem. Kb 10%al került drágábba mint a hasonló kategóriás Opel,de szinte szerelmes vagyok bele.
2019. nov. 22. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

CSak te is ne hogy kihasználd szexuálisan.

Nehogy így járj.

[link]

Bár az opel tényleg egy jellegtelen , semmi kinézetű autó.

2019. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Mármint új opel? Gondolom igen.... vagy pár évesekre gondolsz.


Nekem szinte az összes új autó jellegtelen, legyen az mercedes vagy opel.


Viszont "A legszebb autók" listámon van egy opel... nem egy mai darab de azt a formát kegyetlenül eltalálták az Opelnél...

ez pedig az Opel Manta B2

2019. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sem jönnek be túlzottan.
2019. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Az opel unalmas, jellegtelen, de a Vw nem? :D
2019. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Nekem pont a beltere tetszik nagyon a mostani Astrának, Insigniának. Sokkal szebbnek tartom, mint az unalmas steril Skoda, VW, vagy Toyota beltereket.

2019. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
És mégis milyen Opelről beszélünk? Enyhén nagy ez az általánosítás. Szerintem semmivel nem izgalmasabb a Volkswagen. Sőt, mondjuk egy Omega, Calibra, G Astra Coupé szerintem kimondottan szép.
2019. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Az Opel nem egy autó,hanem egy márka aminek kismillió autótípusa van.

Amúgy szerintem is elég unalmasak kívülről,én egy Opelt nem ismerek ami megmozgatná a fantáziámat,de csúnyák se,átlagosak.

2019. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, az Insigniákat mai napig különösen szépnek látom, pedig már jó 10 éves modell.
2019. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Manapság mi nem unalmas modell? Úgymond premium meg luxus autokat is annyit elhet látni, hogy az ember már meg sem nézi mert egyszerüen nem lépik át az ingerküszöböt.
2019. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát vannak még ilyen márkák, szerintem. Pl a P-R-C modelljei. De ez kb mindegyik "tucat gyártó" majdnem minden modelljére igaz...
2019. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!