Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F30 gyenge motorok?

BMW F30 gyenge motorok?

Figyelt kérdés

BMW F30-ba mennyire mondható gyengének a 18d illetve a 18i? Lóerő alapján nekem annyira nem tűnik annak, ellentétben a 16d-vel és a 16i-vel.

Valakinek tapasztalat?



2019. nov. 22. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
E90 18d-ről tudok nyilatkozni, rendes normális napi használatra teljesen rendben volt, nem versenyautó, nyilván nem is az a dolga, de szépen dinamikusan lehetett vele közlekedni, teljesen rendben volt. Szerettem. Nem tudom mennyivel nehezebb az F30, de szerintem abban is teljesen vállalhatónak kell lennie. Az egyetlen dolog ami miatt mérlegelném a 20-ast az az újraértékesítés, a 20-ast egyszerűbb lesz majd egyszer eladni, keresettebb a piacon, a felára pedig vételekor nem jelentős.
2019. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, azt én is észre vettem, hogy 20d az rengeteg van mindegyikből, E90-es és F30-asból is
2019. nov. 22. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég voltam autót nézni és megnéztem egy F30 320i-t is. Háát szerintem ülj bele és nézd meg, próbáld ki, de az a 4 hengeres benzinmotor úgy rázta a kasztnit, mintha rossz TD Passat lett volna - pedig csak 50 000km volt benne.

Gyengének biztosan nem gyengék a 18-asok sem, de én ott úgy kiábrándultam az F30-ból. Talán a 335-re rápróbálnék, az már 6 hengeres és normálisan felszerelt, de az ilyen 4 hengeres mákdarálók.. Nekem - mint BMW fannak - nagyon nagy csalódás volt.

2019. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az E46-os 18i is ráz alapjáraton, de menet közben egész jó. Csak kicsit gyengének érzem.
2019. nov. 22. 23:17
 5/6 A kérdező kommentje:
bár gondolom az sem mindegy, hogy automata vagy kézi.
2019. nov. 22. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Az E46 330i alapjáraton teljesen sima volt, észre sem vetted hogy jár.

Ültél már F30-ban? Én az E46-ot akartam rá cserélni, de abból átülve olyan műanyag játékautónak tűnt. :D

Az F10 teljesen rendben van,haveromét vezettem párszor ( igaz az is 6 hengeres), de az F30 számomra nagyon gagyinak tűnt.


Ha még csak szemezel vele, akkor menj próbálj ki egyet,aztán ki tudja, lehet neked sem jön be.. :)

2019. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!