Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bemért egy trafipax, megállíto...

Szili981 kérdése:

Bemért egy trafipax, megállított a rendőr, de nem büntetett meg. Várhatok csekket?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit gyorsabban mentem lakott területen, mint a megengedett, egy egészen rövid ideig, de sajnos pont ott, ahol egy trafipax is volt, amit nem láttam, teszem hozzá azért is, mert korom sötét volt. Néhány méterrel odébb meg is állítottak a rendőrök. Szóltak, hogy bemért egy trafi és figyeljek oda, mert ezért pontok járnának. Megfújtam az alkoholszondát, természetesen nem ittam semmit, szóval viszontlátás után elengedtek. Kérdés, hogy mivel bemért a trafipax, meg is állítottak rögtön, de nem büntettek meg, várhatok csekket, vagy csak egy figyelmeztetésnek minősül? Szó sem esett csekktől se semmiről, szondafúzás után mentem tovább utamra.

2019. nov. 23. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen!A kocsiból szóltak, neki azért állított meg! Sötétben még óvatosabb legyél!!!
2019. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem adott ott helyben egy csekket? Nem lett volna egyszerűbb? Csak ezért furcsa egy kicsit.
2019. nov. 23. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nincs helyszíni bírság a visszaélések miatt.
2019. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Áhh értem. Hát köszönöm, akkor várakozok és bízok :D
2019. nov. 23. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg aztán így sokall több bevételre tesznek szert mint a helyszini birsággal.

PLusz még pontot is kaphatsz.

Jobb mintha zsebbe adnál két ezret, nekik.

2019. nov. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3-as megválaszolta. Köszi a pirosat!
2019. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért azt remélem vágod, hogy ha a traffit nem láttad meg, akkor egy biciklist sem láttál volna?!
2019. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért egy trafi nem annyira kicsi, nyílván láttam volna, ha 3 lábú lett volna. Nagy eséllyel kocsiból mértek. Egy felüljáró után állítottak meg, az is lehet, hogy utána kapott el, hátulról. Ne gondoljuk rögtön felelőtlen huligánnak az embert, aki nem figyel semmire. Köszönöm
2019. nov. 24. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak az vagy, közlekedj, szabályosan.Tartsd be a KRESZ előírásait.
2019. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök, hogy azért legalább egy-két ember megértette a kérdésem lényegét! :)
2019. nov. 25. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!