Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs csak B-s jogsim, de...

Skynet2042 kérdése:

Ha nincs csak B-s jogsim, de szeretnék C+E-t akkor ki kell fizetni, és végig kell ülni x2 minden lépést, az elméleti oktatástól kezdve, a forglami vizsgáig?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

Nem.


3x (+gki) kell csinálnod.


B kresz, vezetés

C kresz, vezetés, bü

C+E kresz, vezetés, bü


Majd GKI írásbeli, vezetés, szimulàtor

2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Bocs, elnéztem, B-d már van, tehát azt vedd ki :)
2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy Elek úr mondja.


Személy szerint nem rég csináltam meg mindet ( C+E ) és igen, én kérdeztem az oktatót KRESZ-en, hogy miért nem monda - ezt, meg azt- amit C-n is mondott :D becsapós kérdésekre is emlékeztem, BÜ jobb volt mert ott is vissza tudtam kérdezni, pl a elektrodinamikus retarderről vagy 1 órát trécseltünk. :D

2019. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nincs egy olyan szabály, hogy sikéres KRESZ vizsga után 1-2 évig teheted le a forgalmit?

Ennek alapján nem lehet hogy C forgalmi vezetés és vizsga majd egyből CE forgalmi vezetés és vizsga?

2019. dec. 1. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Értelek, de vagy a jogsiban vagy vizsgalapon kell szerepelnu, hogy van C jogsid, hogy elkezd az E-t. Nekem úgy volt,hogy C forgalmi vizsga után két nappal már E(meg D) kresz tanfolyamon ültem. Ismét bü, ismét rutin, ismét forgalmi.. ez volt fék év rá, mert nem volt engedélyezett rutin pálya 2 hónapig, plusz 1 hónap várakozás bü-re...


Ez ilyen. Hidd el, amit Te írsz az jobb lenne.

2019. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!