Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell alkudni új autó...

Hogyan kell alkudni új autó vásárlásánál szalonban?

Figyelt kérdés
Például ha egy autó akciós listaára 4,9 m ft adott felszereltséggel, akkor mennyire lehet levinni az árát? Vagy inkább csak extrákat lehet hozzákérni? (Téli gumi stb.) Mégis hogyan alkudjak?
2019. nov. 30. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akciós listaárból már nem nagyon fognak engedni. Persze márkafüggő.
2019. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többször le lett írva hasonló kérdésnél. Én azt csináltam, hogy több helyről kértem írásos árajánlatot. Elég nagy volt a szórás. A második legolcsóbbhoz odamentem megmutattam a legolcsóbb ajánlatot, azzal, hogy ha ők is tudnak hasonlót, akkor tőlük venném. Így ott is működött ez az ár + néhány apróságot még ráígértek. + plusz ingyen gumiszőnyeg garnitúra + 1év ingyen garanciakiterjesztés, stb. Persze olyan is volt, ahol megmondták, hogy náluk nem megy ennyiért. De nem vesztettem vele semmit, hogy megkérdeztem.

Az árengedmény általában annál nagyobb, minél drágább, jobban felszerelt autót konfiguráltatsz. És persze márkától is függ. Van ahol alap marketing okokból az elég nagy engedmény, máshol nem szívesen és csak kisebb mértékben engednek. Általában egy 4,9-es autót 4,5 körül szerintem el lehet hozni.

2019. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha ez egy Suzuki pl, mert ez már elég akciós ár náluk, ebből nem fognak engedni. Ahogy Dacia se enged semmit kb.
2019. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hlyeség.. szalonból szoktunk venni, vadi új autó (eredeti áruk 7 és 11 Milla között) és 1,5-3 millát lehet alkudni(opel, audi, mazda autókról van szó)
2020. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!